Utwardzony zawsze jod, soda i woda!

Drogi „Babciu!” Czytam gazetę i wziąć od niego recepty na 5 lat, a ja piszę po raz pierwszy, jak podzielić się z czytelnikami radość. Ale wszystkie poryadku.V koniec 2001 roku przeszła operację ginekologicznego. Po miała ekspozycję, a jeśli wszystko się ułoży, ale to nie powstrzymało wybór. Tylko ja nie - nie pomogło. A następnie w jednym z „babcią” pokoju znalazłam przepis z drożdżami. Postanowiłem spróbować je leczyć. Zrobiłem wszystko tak jak było napisane, i stał się cud - I został wyleczony i teraz on jest przepis, jak wiele kobiet cierpi z ginekologicznej zabolevaniyami.Itak, trzeba 1 litr przegotowanej wody wlać 1 łyżkę! soda do pieczenia i dodać 1 łyżeczka farmacji jodyna. Wlać roztwór do miski i siedzieć w nim przez 15-20 minut. Następnie spuścić wodę do słoika. Na drugi dzień, wlać do pozostałości wczoraj miski, dodać 1 litr wrzącej wody, 1 łyżka sody 1 łyżeczka jod i znowu siedzieć przez 15 minut. Mam wylewa się i siedzi w basenie, brzuchu, klatce piersiowej i plecach. Tak zrobić 2-3 razy. Jednakże, zajęło mi 10 procedur odzyskiwania, ale dlatego, że mam sprawę i osobyy.Ochen wdzięczności „Babcia” w tym przepisie. Użyj go, kobietę, a wszystko będzie w porządku z ginekologii.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru