Najważniejsze - przestrzegać proporcji i wszystko, co jest napisane, wykonaj



Witam, „Babcia!” I postanowiłem zrobić cząstkę w skarbcu mudrosti.Mne folk 48 lat, ale ponieśli bardzo ciężkie 4 operacje w kobiecy sposób. Dziękuję Bogu, że spotkał kobietę, która podzielił się ze mną zabieg receptę. Dzięki niemu od kilku lat teraz mam wszystko w normie. Sposób leczenia jest bardzo skuteczne. Pomaga przy zapaleniu przydatków, mięśniaki macicy, mięśniaki macicy, mięśniaki macicy, a nawet raka. Ja sam wyleczyć je, a następnie powiadomiła jego kolegów-wieśniaka, a on pomógł. Tak traktowane, piękne kobiety, i nie wahaj się. Tylko stosując przepis, być bardzo ostrożnym. Zrobić wszystko dokładnie tak jak opisano dla dokładnego dozowania. I waży wszystkie składniki apteke.Itak wlać wieczorem w emaliowanym garnku 3 litry wody, umieścić go do ognia, a gdy woda wrze, spadek w niej 120 g chloru zakupionego w aptece. Niech ten moment, nie więcej Prokip. Nieznacznie przesunąć patelnię i wrzucić go trochę 84 g sody oczyszczonej. Ponownie, wszystkie wrzenia przez jedną minutę, a następnie wyjąć z patelni ciepła i pozostawić mały bulionu. Gdy nieco ochłodzić wyrzucać go w 30 g kwasu borowego i dobrze wymieszać. Skręć różowy płyn. Wlać do szklanej butelki trzech litrów i pozostawić na noc. Rano osad opadnie, a butelka będzie jasne różowy vodichka.Razvodite go w 100 ml 2-litrowej letniej wody i roztwór natrysk. W pierwszym tygodniu jest procedura rano na czczo w dzień, drugi - po 2 dniach, trzeci - 2 razy w tygodniu, a czwarty - raz na 7 dni. Jeśli to konieczne, po przerwie miesiąc, powtórzyć leczenie. I tak do vyzdorovleniya.Ochen dobre narzędzie. Wierzę w to. Wierzę, że to rozwiązanie powinno być w łazience każda kobieta stale i że nie ma żadnych problemów w części zewnętrznej, konieczne jest, aby myć je codziennie (1 łyżka bulionu 1 litr wody) .Esche z zwłókniającego i innych nowotworów można przezwyciężyć, jeśli codziennie przez 30 minut przed posiłkiem, aby wziąć 1 łyżka 2% magnezu i po posiłku umieścić pod językiem 2 tabletki „Metiltesterona”. „Metiltesteron” podjąć pierwsze 2 tygodnie, a medycyna pić, dopóki nie zniknie opuholi.Zhenschiny zawsze być kochanym, a co najważniejsze - zdrowe!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru