Chłop-roots pomóc usunąć mięśniaki i znowu udało mi się zostać matką

Witam, „babcia” Od dawna przyjaźni się z tobą i zawsze z uwagą przeczytać opublikowane artykuły, przepisy i historie o uzdrowienie. Wiele narzędzi bardzo powodzeniem stosować do siebie. Dziękujemy wszystkim, którzy napisali w gazecie, dzieląc się swoją wiedzą. Postanowiłem napisać, a może moje doświadczenie komuś prigoditsya.Seychas Jestem 56 lat. 20 lat temu zdiagnozowano u mnie mięśniaki macicy. Leczenie farmakologiczne nie przyniosły pozytywnych rezultatów, guz rósł szybko, a lekarze sugerowali operację usunięcia macicy. Odmówiłem, ponieważ mój mąż i ja, choć mieliśmy już córkę, nadal bardzo chciał mieć syna. Jak zajść w ciążę bez macicy? A ktoś ze znajomych poradził mi, aby znaleźć mlecz Pallas i są one poddawane obróbce. W momencie, tradycyjna medycyna nie jest bardzo mile widziane, więc musiałem użyć wszystkich swoich połączeń znaleźć uzdrowiciela odpowiedzialną za leczenie ziołami i posiadające „człowiek-korzeń”. Zdobył kilka gramów milkweed Pallas, wcierać w proszek, a zgodnie z zaleceniami zielarza, zaczął brać go na czubku noża 3 razy dziennie przez 20-30 minut przed posiłkiem z wodą. I tak codziennie, nie brakuje ani jednego dnia, przez trzy miesiące. Każdy miesiąc, sprawdzić ginekologa. Mój guz był coraz mniejsze i wreszcie całkowicie wchłaniane. Lekarze byli na straty. Więc wilczomlecz Pallas uratował mnie przed operacją. Rok później pojawiła się nasza córka brata ... To jest historia. Rzeczywiście, „człowiek-korzeń” - wspaniała roślina! Zadzwonić do osoby, która udostępniła go ze mną, a on ci pomoże. Jego telefon: (056) 788-38-97, (067) 847-80-34
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru