SALT PRZESTRASZONY Mięśniaki nie stanąć przed gruczolak

Witam, „Babcia!”

Na lecznicze właściwości soli powiedzieli. Chcę potwierdzić, że ten produkt jest naprawdę leczy.



Raz zadzwoniłem do przyjaciela i powiedziałem mu, że zdiagnozowano mięśniaki macicy, 2 guza w lewej piersi, a po 2 tygodniach będzie miała operację usunięcia tych formacji. Oczywiście, ona boi się zabiegu, ale nie ma dokąd pójść, ponieważ jej mięśniaków nawet chodzenie trudne, a nawet nowotworów naciska na naczynia krwionośne. Uspokoiłem dziewczynę i poradził, aby spróbować na leczenie z klocków solnych. Ona już dawno nie zgodził się, bo nie wierzę, że taki prosty zabieg można wyleczyć, ale nadal jestem przekonany, żeby spędzić co najmniej 10 procedur, zwłaszcza, że ​​dużo pieniędzy, że nie wymagają. Po zabiegu, poszła sprawdzić. Kontrola wykazała, że ​​włókniaki w piersi, zmniejszona, przez co działanie przełożona. Zadowolona dziewczyna nadal być traktowane z klocków solnych. Wzięła roku, aby pozbyć się mięśniaków i guzów. Sól i pomógł mój kuzyn, który cierpi na BPH. Po 4 miesiącach leczenia badanie soli wykazały, że miał wszystko normalnie. Lekarze byli zdumieni.

Tak więc, dla przygotowania medycznego roztworu jest konieczne w 300 ml wody ogrzanej do 60-700S rozcieńczyć 1 łyżeczka sole z góry (do leczenia dzieci 1 łyżeczka sól rozpuszcza się w 250 ml wody). Gdy środek terapeutyczny jest przygotowany, to zwilża się złożona w 4 warstwy gazy i mięśniaków macicy, polipy i soli torbieli nakładka nakłada 10-15 godzin w dolnej części brzucha (gruczolak gruczołu krokowego - noszonego krocza i gęstej płyty topnienia dla powierzchnią ściany bocznej) i dopochwowych tamponu impregnowanego solanką. Celofan lub wyściółka polietylenowa nie obejmuje, i po prostu naprawić bawełnianej szmatki, gazy lub nosić obcisłe kąpielówki. Jeśli sól będzie powodować podrażnienie smarować ciała niemowlęcia śmietanę i kontynuować leczenie. tkaniny bawełniane i gaza w dowolnym bawełny sprawa nie zastąpi. Procedury mogą być wykonywane o każdej porze dnia, kiedy są wygodne.

Za każdym razem po zastosowaniu listwy mycie mydłem, do mycia ciała w ciepłej wodzie z użyciem takiego samego mydła. Kompresy z klocków soli są również wykorzystywane w celu wyeliminowania bóle pleców, zapalenie wątroby i nerek (podczas leczenia dietą wyłączeniem palonej i tłuszczu) poprzez zastosowanie ich bolesny obszar lub miejsce chorych ciał.

Niech Bóg da wam wszystkim dobrego zdrowia, wiary i cierpliwości. Żyć w zgodzie ze sobą, pomagać słabym, być cierpliwym we wszystkim.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru