Każda kobieta była w dobrym zdrowiu, doświadczam gotowy do przeniesienia

Witam, „Babcia” dzielę się swoim doświadczeniem pozbycia fibromiomy.Itak raz ginekolog odkrył moje mięśniaki i zaprotokołowane. Byłem bardzo zdenerwowany, bo wiedziałem, jak zakanchivaetsya.Stala to znaleźć wyjście. Przede wszystkim, poszedłem na rynek do zielarzy i zapytał, co zioło może mi pomóc. Niestety, ten nie pojawił. Wtedy kobieta podeszła do mnie i zapytał: - Czy szukasz trawie mięśniaków powiedziałem tak ?. Wtedy kobieta zaleca się pić przez miesiąc bez pola bulion działanie LARKSPUR (Sochirca), a następnie kontrolowane przez lekarza. Więc mam sdelala.Ispolzovat nadziemnej części rośliny z niebieskimi kwiatami. 1 łyżka surowy wlać do szklanki wrzącej wody domagać noc, naprężenia i napojów ciepła na 100 g 3 razy dziennie po 30 minut przed posiłkiem. Pożądane jest, aby to zrobić w tym samym czasie w ciągu miesiąca. Następnie sprawdzane przez lekarza. Jeśli zajdzie taka potrzeba, ja przyszedł na wizytę do ginekologa, poprosiła mnie, aby powtórzyć po 7-10 dniach lecheniya.Kogda kursu: - Kto powiedział, że masz mięśniaki mówię - powiedział pan. Nawet prowadził siedzibę i dwóch lekarzy w celu potwierdzenia diagnozy. Nawet zarejestrowanym postavili.Vrach oszołomiony znowu prowadzi zavotdeleniem i innego lekarza. konsultacja zebrane bezpośrednio. Mam dokładnie zbadane, aw rezultacie karta wykreślić słowo „mięśniaków” i napisać „fibromatosis”. To mnie nie pocieszy, i zwracam się do innej przychodni o poradę. Ginekolog sprawdzane mnie i stwierdził, że jestem w stu procentach zdrowy. Po tym już ponad 20 lat, i powodzenia powiedzieć samicy nigdy bolela.Zhelayu wszystkim sukces w leczeniu.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru