Oczyszcza organizm. I został wyleczony z ziół leczniczych moc



Witam, „Babcia” Przez długi czas czytam was, i teraz, i postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem w leczeniu niektórych nedugov.Bylo go z powrotem w 1980 roku. Czuło trochę palec jego prawej nogi bardzo swędzące. Spojrzałem w górę i zobaczyłem wiele małych wodniste pryszcze. Z biegiem czasu, wysypka zdobył całą stopę. Świąd był nie do zniesienia, ale udać się bezpośrednio do lekarza, nie mogłem, ponieważ moje ręce były dwa małe dzieci - dwa lata i dwa miesiące grudnichok.A choroba postępowała. Kiedy wybrał jeszcze czas, aby udać się do kliniki, moja noga była już kolano została pokryta swędzące czerwone plamy i pęcherze, a także wiele opuhla.Vrach dermatologa, do którego zwrócił się o pomoc, zamiast mnie pocieszyć, zbadał nogę powiedział: - to jest wyprysk płacz. Brać 3 razy dziennie „Diphenhydramine” i „analgin”, choć jest to mało prawdopodobne, aby pomóc, ponieważ choroba jest nieuleczalna. Mój mąż ma 17 lat była chora i nie mogła odzyskać. I umarł z ekzemoy.V tym czasie byłem tylko 22 lat. Byłem zszokowany słowami lekarza, ale również bardzo boi się, że choroba nie jest przekazywana do dzieci. Tymczasem, egzema i chwycił dłonie i twarz, całe ciało pokryte było płytkie, jak proso, wysypki. Ale miałem codziennie i prać i gotować, a kąpać dzieci, itd., A t.p.Tak żył. Nie pokazać jego twarz spuchnięta i czerwona, starałem się znaleźć w mniej zatłoczonych miejsc i cały czas szuka narzędzia, które mogą pomóc mi odzyskać. Pewnego dnia znajomy męża, kiedy zobaczył mnie i powiedział: - Tu jest adres uzdrowiciela. Idziesz do niej, a ona będzie cię leczyć, jak uzdrowiony, gdy moje ręce są już w dół do kości gnili.Rano następnego dnia rano mój mąż i ja byliśmy na uzdrowiciela. Płacz, dzieliłem z jej mój smutek. Starsza kobieta słuchała, a potem zapytał: - Czy nie rodzi się z tego ból - Nie - mówię - to około pół roku, pojawiła się na moim golovu.- Cóż, nie martw się, jak pojawia się i znika, nawet śladu? tam będzie! Natychmiast dał mi stos zbiór różnych ziół i zgnieciony skazala.- będą te zioła gotować i robić kąpieli z wywaru. Natychmiast umyć twarz, a potem ręce i wtedy jego stopy. I bolesne miejsce smarować maścią, co mówiłem ci zrobiła dam.Dala apteka słoik maści borowy 5%, z których głównym było trochę maści jest zaznaczona, lecz dodano kilka czarno na tsvetu.Priznatsya, nie była bardzo pewna leczenie, ale postanowiłem spróbować. Codziennie rano warzone w 2 litrach wody garść ziół i bulionu aż do wieczora do mycia ciała. Wkrótce okazało się, że wysypka na ciele zniknęły, rany na dłoniach zaczęły się kurczyć, a spał mały obrzęk. Gdy maść a trawa zabrakło mi, że to tylko na nodze jest kilka ranok.Ya nowo kupiony z ziół uzdrowicielki, a następnie poprosił ją, jaki rodzaj trawy. Kobieta powiedziała, że ​​jej syn wysyła jej paczki z Uralu, ale coś pchnął mnie uporządkować skład kolekcji. W nim znalazłem kawałek gałązki narkotyku z jego nakrętki, wypełnione rośliny nasion, a następnie zdecydował się odebrać swoje własne uzdrowienie zebranie. Mieszane rumianek, nagietek, datura, piołun, bylica pospolita, łopian, rdest, cykoria, dodanie innych ziół stosowanych w leczeniu chorób skóry. Parzonej wszystkie podkreślał zrobić kąpieli i chłodzenie. Stal jest używany do leczenia farmaceutycznego i różnych maści. Spośród wszystkich „ftorokort” wypróbowany maść przyszedł. Ale rzadko go używać, starałem się być leczona traw więcej. Nie trujący warzone i pili jak chay.Tak stopniowo wypędził choroby. Poradzono, aby przejść do morza, molo, woda morska, morskie powietrze pomogą szybko odzyskać. Ale nie było - na drugi dzień nad morzem czuła znajome swędzenie. Widziałem na brzegu cykorii, warzone go i zaczął myć ciało bulionu. Świąd minął. Innym zauważył, że wyprysk zaczyna ponownie wystąpiła po wypiciu Citrus mnie. Całkowicie odrzucić je - w ciągu 15 lat, nawet kromki mandarynki sela.Postepenno nie moje ciało jest całkowicie czysty, nie pozostawiając żadnych śladów wyprysk. Już 20 lat choroba daje o sobie znać. A wszystko to dzięki uzdrawiającej mocy natury.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru