Jestem właścicielem odzyskane z gontów



Dzień dobry, „Babcia” - Półpasiec to choroba podstępna, ale udało mi się odzyskać z niego, używając receptury tradycyjnej medycyny, zaledwie kilka dni. A teraz wszyscy poryadku.V 1988 miałem pryszcze na ciele. Te nie losowo wprowadzane wysypka - rozciągały płaskiego paska szerokości 6-8 cm i miejsce od grzbietu do dołu mostka. Pryszcze były strasznie bolesne i posiada ostrą końcówkę. Codziennie ból zintensyfikowane, a ja musiałem spać siedząc, odchylając się do tyłu na dużym podushku.Dolgo przetrwał, a potem, nie mogąc znieść tortur, postanowiłem udać się do kliniki. Zdiagnozowana - opryszczka lishay.Vrach przepisane leczenie „mash”, a także dwa inne rodzaje maści leczniczych. Ale po otrzymywali leczenie ulga nie było. Potem został wysłany do promieni rentgenowskich. W biurze poszedłem z inną kobietą. Kiedy zobaczyła moja porażka pozbawia ciało, powiedziała: - Masz gonty, więc słuchać moich rad, a wtedy będzie mógł vylechitsya.A dalej powiedział, że ta sama choroba cierpiał swojego sąsiada. W wiele razy on był leczony w szpitalu, ale nie było poprawy w ciągu 6 miesięcy. Wtedy córka zabrała go do domu, a kobieta zaczęła leczyć metodą krajową man. Tydzień później był zdorov.Kogda usłyszałem mój towarzysz niż to wyleczyć, była w szoku. Ale z czasem, ból I stały się jeszcze silniejsze, a ja postanowiłem zastosować go do leczenia. Tutaj on.Neobhodimo wziąć pas płótna jest nieco dłuższy i szerszy niż obszar porostów, włożyła ciepłym stołku 1-2 cm grubą warstwą i dołączyć do ból miejscu. Pokrywa górna z celofanu i ciepłą wełnianą szmatką. Zrób okład na noch.Ya wszystko zrobił, a następnie umieścić na swoich starych ubrań, na górze starym kamizelka, że ​​nie było zapach, i poszedł do łóżka. Rano okład usunięte i ponownie wieczorem, należy powtórzyć procedurę. Zajęło mi to 2 razy, aby całkowicie pozbyć się półpasiec. Więcej, choroba nie wróciła do mnie. Oczywiście, ta procedura jest nieprzyjemne, i konieczne jest, aby ktoś z najbliższych ludzi pomogłeś. Zrobiłem te pakiety w lecie, i pomógł mi do mojego tetya.Konechno, miał dużo czasu, aby napisać o tej cudownej receptury, ale był bardzo zawstydzony. Ale to leczenie jest naprawdę skuteczny, zaufaj mi.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru