Lepsze pigułki, mikstury bądź - brzozowe miotły i łaźni parowej z pokoju



Witam, „Babcia” W zimnych porach roku, ludzie są szczególnie podatne na przeziębienia. A jeśli nie jest leczone na czas, może to doprowadzić do zapalenia oskrzeli, co wydarzyło się w moim dzieciństwie z moją córką. Ale wszystkie poryadku.Seychas córka 25 lat. Kiedy miała sześć lat, wziąłem ją w ogrodzie, i poszła do pracy. Niestety, moja praca została przerwana przez chorobę często, gdy córka była chora na przeziębienia, a ja musiałem siedzieć z nią w domu. Po tym wszystkim, że ma przewlekłe zapalenie oskrzeli, klatki piersiowej i świszczący oddech słyszałem jakieś bulgotanie. Jestem z moja córka była ciągle w szpitalu, a potem przez miesiąc musiał siedzieć na świadectwach, ponieważ z powodu świszczącego oddechu córki nie są odprowadzane do ogrodu. I tak to trwało aż do trzech i pół roku, dopóki nie poszedł odwiedzić mnie w domu na Syberii. Starsza siostra, słysząc moją córkę oddycha, po czym zapytał: - Dlaczego tak trudno oddech? Ona jest pełna flegmy płuc, a to może prowadzić do nieuleczalnej astmy! A potem zawiózł nas do rosyjskiej okresu banyu.Za wypoczynkowego Mam kilka razy unosił córkę w wannie, dobry miód rozprzestrzeniania jej plecy i klatkę piersiową i uleganie pary. Córka płacze i krzyczy, a moja siostra powiedziała, że ​​jest bardzo dobry, ponieważ światło rozgrzewa również iznutri.Posle że nigdy ponownie udać się do szpitala z zapaleniem oskrzeli, a w wieku 14 lat, kiedy jego córka została przeniesiona do kliniki dla dorosłych, w jej karty pisał: „Zdrowie” .Nas mamą było dziewięcioro dzieci, a my na pewno wszystko w dzieciństwie cierpiał na przeziębienie, jak zimą leżał w zaspach, jedząc śnieg, przyszedł do domu z mokrych rękawicach i czuł buty były pełne śniegu. W tym wypadku, natychmiast wysłał matkę łaźni parowych i z brzozowych mioteł. Po tym kaszel i przeziębienie, nie nawet ślad! Dlatego radzę do wszystkich matek i babć, aby nie doprowadzić dzieci do zapalenia oskrzeli, i znaleźć sposób unosić je w rosyjskiej łaźni. Trzymaj „em na gorących miotły i podyshat gorącą park. Nasmarować klatkę piersiową dziecka i tył miodu. Najpierw niech pobudet w parze trochę, potem trochę dłużej, a ty nie zapomni o przeziębienia zabolevaniya.Etot przepis jest również bardzo dobra pomoc przy zapaleniu oskrzeli. Użyłem go także w leczeniu córki. Konieczne jest, aby smarować miodem parze liści kapusty, umieścić go na plecach i klatce piersiowej pacjenta, zawinąć papieru kompresji, krawat ręcznik i przytrzymaj przez kilka godzin. Bardzo dobrze, że rozgrzewa się do płuc. To jest niemożliwe do wykonania tej procedury przy dużej temperature.I na koniec testowanych dla siebie i bliskiej znakomyh.Kak kilku receptur tylko zaczyna łaskotać gardło od początku dusznicy bolesnej, natychmiast przemyć je „korvalola”, rozkładając kilka kropli leku w pół szklanki wody. Wykonujemy procedurę tak często, jak to możliwe. Dzień zatrzymać i pomyśleć o ból gardła. „Corvalol” jest bardzo dobre na początku i na opryszczkę. Smarować miejsce vospaleniya.Odnazhdy w pracownika chorego ucha. Podniosłem papier, odwróciła ustnik, umieścić wąski koniec pracownika do ucha i zapalił papier z drugiej strony. Dym ogrzewa się stan zapalny, a następnego dnia wszystko było normalno.Vot wszystko. Życzę wszystkim dobrego zdrowia!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru