Najważniejsze, aby starać się żyć. Rak może wygrać!



Witam, „Babcia!” Byłem 27 lat, kiedy zachorował na chorobę Hodgkina. Nowotwory pachy było więcej jaj gęsich i tylko od ramion i szyi - i nic nie mówią, jak wielkie bale, ciepły płaszcz nie ukrywa. Była traktowana w Rostowie Cancer Research Institute. Nie wziąłem lucheterapiyu otrzymał 18 tysięcy rentgenowskie na pachy obu rąk, klatki piersiowej i śledziony po obu stronach, to znaczy żołądek i spiny.Samochuvstvie było straszne. I nie tylko nie mógł wydostać się z łóżka, ja nawet nie mam siły, aby otworzyć oczy. Kiedy chciał iść znowu do ekspozycji, zmuszają mnie z łóżka i zaniósł go, gdy jego stopy nie były już właścicielem. Umysł i serce, wiedziałem, że wszystko zależy ode mnie, ale nie pokonać sama mogla.Zaveli mnie do celi, został wprowadzony na stole, związane, jak zawsze, ręce i stopy ramiączka dołączonego urządzenia, zamknął drzwi i obserwować monitor. Tu leżę i myślę: „Jak to możliwe, że ja, człowiek,” zjada „to rak? Na których moja córka, jeśli umrę? „I postanowiłem nie dać więcej niż choroba! Gdy ekspozycja jest zakończył sesję rozpętałem i chciałbyś usunąć z tabeli, ale odrzucił pomoc Wstała i poszła do łóżka. Było to bardzo trudne, ale znalazłem siłę. Wtedy nie tylko ruch, ale również zmuszeni przenieść wszystko w pokoju (mieliśmy 7 osób). Jesteśmy obmyci z rzędu w podłodze, łóżko było rozplanowane z białych arkuszy (krewnych przyniósł z domu), jest stale w domu były świeże kwiaty i wentylator są zawsze otkryta.Lechilas I 2 miesiące, a następnie przez miesiąc spoczął na przedmieściach, a następnie wrócił do pracy. To było bardzo trudne. Prawie rok nic nie robić, ale wtedy zaczął angażować się w prace domowe: gotowanie, pranie, dbanie o ogrodu warzywnego. Stale zapewnił sobie: „Take it easy, praca, nikt nie pomoże.” Wyobraź sobie pomaga! Wiosna była bardzo słaba. Z ledwo wstać z łóżka. Skierowana do lekarza. Pisał mi wstrzyknięć B1, B6, B12. I został przebity, a następnie wrócił do recepcji. Pielęgniarka dodawane do tych zastrzyków glyukozu.Kogda zaczęła przynosić owoce krzewów w kraju - czarne i czerwone porzeczki, maliny, truskawki - „witamina” strzały same zniknęły same. Jestem lekarzem nie udał. Stan zdrowia? Tak, bardzo różne. Nadal trudne, kiedy deszcz nadchodzi, ale gdy karnet - kolejny życie! Uprawiane córki i dwóch vnukov.Vot jako ostateczność Zabiłem komórki nowotworowe.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru