Brat znowu zyskał siłę. Jego pitch uzdrowiona!

Witam, „Babcia” W swoim liście, chcę ci powiedzieć, jak uratowałem brata. Myślę, że ten przepis pomoże schorowany wysiękowe plevritom.Lezhal brata w szpitalu, on był łatwy 2 razy w miesiącu pompowana ciecz, ale poprawa nie było. Brat był prawie nieruchome, kiedy został zwolniony do domu. Nie mógł jeść i tylko pili herbatę z dzikiej róży. To wtedy dotarło do mnie, aby leczyć swoje smołę brzoza, które można kupić w aptece. Pierwszy brat wypił 1 łyżeczka spotkanie z wodą. Ale, jak widać, była to duża dawka dla organizmu, ponieważ po każdym wypiciu łyżkę smoły z bratem zaczęli wymioty. Zdecydowaliśmy się zmniejszyć dawkę. Brat zaczął pić 10-15 kropli smoły 1 raz dziennie rano na czczo. Biorę leki na tydzień. Jednocześnie nie jeść. Płyn w płucach przestał zyskać! Zatem brat vylechilsya.Srazu chcą ostrzec, że picie dziegieć potrzebują 7-8 dni, nie jest już zalecana. Po zakończeniu leczenia smoły, od początku do picia mleka na czczo rano, aby wycofać się z trucizn i toksyn nerek. Pić powinno być 3-4 dni, jest również obserwowanie głodówkę. Myślę, że ta metoda może nie tylko leczyć zapalenie opłucnej, ale także raka płuc. Najważniejsze jest to, aby wierzyć w sukces i nie stracić serce.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru