Piwo z mlekiem i wkrótce spostrzegli WAGA Wpisałem



Witam, „Babcia” Ponieważ mam wiele sprawdzonych receptur, zawsze chętnie dzielą się nimi z nuzhdayuschimisya.Mnogie zapytać, jak można przybrać na wadze, pozbyć się utraty wagi. Ten problem i zna mnie. W 1955 roku, w wieku 18 lat, byłem bardzo cienka, ale nie boli. A potem pojechałem do Charkowa, aby odwiedzić swojego brata. on mnie widząc, od razu zapytał: „Co się tak cienki? Coś chory? „Odpowiedziałem, że nic mi nie przeszkadza. Wówczas brat zaleca się kupić kilka butelek piwa i wypić szklankę tego napoju codziennie, popijając mlekiem. I nie tylko to. Wkrótce zyskał na wadze bez problemów. Nie, ja nie stouter, a teraz nie jest pełna, niezależnie od wieku, i po prostu przyniósł jego waga wraca do normy. Staram się zawsze być w formie przez spożywania warzyw, owoców, dużo zieleni, a także płatki owsiane i gryki. Śledź moje doświadczenie i popravlyaytes.Ezhegodno jesień zbiorów ostrą papryką i ziemię. Gdy tylko zacznie kłopoty Spurs, tylko wziąć 2 strąki, pokroić każdy na pół i umieścić je pod piętą. I umieścić w górnej części plastikowych torebkach, skarpetki, a po 3 dniach pobudzić uhodyat.Pri suchy kaszel, uczucie zatkanego nosa i ból gardła zalecają rozpuścić w zlewce wrzącej wody 1 łyżeczka sole, a z drugiej - 1 łyżeczka sody i pierwszy dzień soli fizjologicznej do płukania ust z wodą i następnego odlewania roztworu sody w dłoni nosa i inhalacji. Po kilku codziennych zabiegów pozbyć przeszkadzam bolezney.Povyshennaya pocenie się - bardzo nieprzyjemne zjawisko. Deal z nim pomoże częste kąpiele i wycierania pocenie miejscach bogatych napary z kory dębu i orzecha liści. Można zaparivat płatków, kwiaty rumianku lub liści truskawek wzrosły, a po ochłodzeniu do wycierania Napara ciało. Bardzo skuteczny sredstvo.Esli Shin owrzodzeniem troficznym powstały zalecane wlać 300 ml kiptyaka 1 łyżeczka rozgniecione nasiona kopru, nalegać na godzinę, odcedzić i pić 1/2 szklanki 3 razy dziennie przed uluchsheniya.Vsego dobra.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru