Angina, arytmia chory: przepis na ich wnuk rytm

Witam, "Babcia!" I '82. Dziesięć lat temu miałem anginę i arytmia. Wielokrotnie leczone w szpitalach, domach opieki, ale bezskutecznie. A I utwardzać receptę, którą został powiadomiony przez wnuka. Oto jak to bylo.V Krymie, Saki, mieszka z córką-in-law i wnukiem. Nad morzem mają domu. Oto, gdzie mieszkałem, kiedy przyszedł na Krym do otdyh.Dochka szwagier przyszedł do mnie 1-2 razy w tygodniu, ale wnuk, który był wówczas 12 lat, przyszedł odwiedzić codziennie. Pewnego dnia Zwróciłem się do niego na jego wrzody. Wnuk słuchał uważnie, zatrzymałem się na chwilę i poszedł do domu. Następnego dnia przyszedł i powiedział: - Dziadku, spróbuj na leczenie mieszaniną cebuli i czosnku. Przebierał 10 cytryn i głowy czosnek, wymieszać, umieścić w szklanym słoju, dodać kolejny 1 kg miodu i zjeść tej mieszaniny. Ten przepis usłyszałem rozmowę dwóch kobiet. Wypróbuj go i nagle pomozhet.Devatsya nigdzie, postanowił wziąć rady chłopca. Wymieszać wszystkie składniki i umieścić słoik z zawartością w chłodnym miejscu (nie w lodówce!). Dzienne i mieszaninę zaczął się w tygodniu. Zjadłem go codziennie rano na czczo 4 łyżki Bardzo dobre do jedzenia, ale przez wzgląd na zdrowie postanowił udać się do samego końca. Raz zjadłem połowę banków - arytmia przestać się martwić. Angina i wkrótce przestał przypominać sobie. Ponadto, każdego dnia zjadłem kilka ząbków czosnku, a rano po zrobieniu mieszankę czosnku i cytryny wypić szklankę kwaśnego mleka, dodając do niego 4-5 krople jodu. I utwardza. Wnuk przez 22 lat, a ja nadal nie znudzi się nią blagodarit.Vot historię. Mam nadzieję, że moje doświadczenie będzie pasował kogoś.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru