Odejdź, ślepota! To doprowadza cię do szeregu

Z wielką radością chcemy podzielić się z naszymi czytelnikami bardzo dobry przepis na leczeniu ślepoty za pomocą serii. Kiedy mieszkałem w rejonie Astrachania w Aktobe i tam pracował z Maszy, której mąż stracił wzrok. W tym samym czasie, i nie było najstraszniejsze. Pewnego dnia przyszedł do domu z pracy, i wydawało mu się, że piasek całkowicie uśpiony oczy, ponieważ wtedy jest on całkowicie ślepy. Kiedy mój mąż zapytał Maszy do szpitala, jeden lekarz poradził mu, aby zrobić okłady z kolejnymi lub herbaty na głowę. Masza poszedł do zbierania trawy i unosił ją do garnka na kuchence Rosyjskiej. Potem mokry ręcznik i owinięte w głowach męża, a na górze jest izolowany. Jesień zbliżała, a Masha był bardzo zmartwiony ze względu na fakt, że seria nie stała nawet opavshuyu zebrać i wysuszyć trawy i nadal robić okłady. Jakiś czas później, mój mąż powiedział, Masza, że ​​jedna strona głowy stały się wrażliwe, a wkrótce zaczął zobaczyć pierwszą jedno oko a potem drugą. Po tym leczenie jest nadal Machines mąż nie nosi okularów.

I raz w kolejce do okulisty poradził mi kobiety, która spadła wizji na cukrzycę, trzeba pić cykorię. Ulepszona wizja na poziomie 50%

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru