Kiedy moja córka była chora - traktować dziecko jak ja



Witam, „Babcia” Jego list jest adresowany do wszystkich matek, które napotykają lub mogą być nadal do czynienia z jedną z najczęstszych chorób dzieci - dysbioza kishechnika.Seychas moja córka Masza 5 lat. Ona jest zdrowy i wesoły dziecko. A ile my cierpiał, Bóg jeden wie. Kiedy Masha odwróciła sześć miesięcy, zacząłem zauważać, że miała częste stolce. Kiedy staramy się go do piersi, ona początkowo ochoczo chwycił brodawkę, a następnie zaczęła płakać, zginać i przestać karmić. Przez odchody widać było, że mleko nie jest trawiona. Kiedy na policzkach i żołądka wysypka pojawiła Pobiegłam do lekarza. Przeszliśmy wszystkie testy i zdiagnozowano - dysbioza. Lekarz przeprowadził „pomocowych” rozmowy ze mną, powiedział mi przestać karmić piersią i przejść do suchej mieszanki i zagroził, że moje dziecko będzie cierpieć przez całe życie bolyachkami.No jelitowe niej nie chodzę do apteki leków, a także rodziców. Rada postanowiła nie rodzina „trucizny” Dziecko i leczyć się. Mama skonsultowała się z moimi przyjaciółmi, którzy mieli podobne problemy, ale również zaopatrzony w różnego rodzaju porad i receptur. Mój przyjaciel, który ma dziecko o rok starszy niż mój Maszy, nie zaleca się rzucać piersią, ponieważ mleko matki zawiera przeciwciała przeciwko szkodliwych drobnoustrojów. I wytwarza się wywar Mashą 3 części popiołu górę, i 1 części korzenia tataraku. 1 łyżka Mieszaninę wlać kubek zimnej przegotowanej wody twierdził godziny i doprowadzono do ogrzania się do temperatury wrzenia. Po tym filtrze i niech dziecko 1 łyżka wywar do 5 razy na dzień przed podawaniem. Starałem się nie objadać dziewczynę i wydłużyć czas pomiędzy karmieniami. I tak traktowane. Przejawy choroby stawały się coraz mniej. Tylko produkty farmaceutyczne, które uznawane było „Bifidumbacterin”. Biorąc to nie jest niebezpieczne, ponieważ zawiera pożytecznych mikroorganizmów, które są brakujące kishechniku.Esche mówić o kwas chlebowy, który Masza kocha. Wpływa to pacjent pije jelita jak morze kąpieli całego ciała. Aby przygotować należy umyć cytrynowy i pocięto na cienkie plasterki (o skórce), dodaje 400 g miodu, 400 g rodzynek, wlać mieszaninę 4 litry zimnej przegotowanej wody, do której wcześniej konieczne dodanie 10 g drożdży (nie importowanego) i 1 łyżka mąka żytnia. Pozostawić mieszaninę na jeden dzień, a następnie dodać dodatkowy 1 litra wrzącej wody. Kiedy rodzynki i plasterki cytryny będzie na powierzchni, odcedzić i przelać napar do butelek. Put (umieścić go!) Je w lodówce. Kwas można pić po 2-3 dniach. Na początku dałem go do dziecka 2 łyżki 3 razy dziennie, a teraz ona jest picie 2-3 filiżanek dziennie z kwas chlebowy. Myślę, że ten napój - najlepszym sposobem zapobiegania bolezni.Ne przestraszony diagnozę „dysbioza”, rzeczy nie są takie złe. Słuchać intuicji matki, a wszystko będzie dobrze.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru