Leczenie zapalenia płuc



Pewnego dnia moja wnuczka była chora ARI. Traktowali ją z domu środków i wydaje się być wyleczona, ale nadal sporadycznie kaszel niepokoi dziecko. Skonsultować się z lekarzem. Słuchał, spojrzał na dziewczynę, powiedział, że jest w porządku i poradził, aby przynieść swoje dziecko do morza letnim. Ale to nic nie dało, 1-2 razy dziennie kaszel povtoryalsya.Ya własne zdrowie pracowników, a ja, oczywiście, jest to niepokojące. A potem zacząłem zauważać, że dziecko szybko się męczy, często idzie na relaks, a czasami jego gorączkę. Po raz kolejny zwrócił się do lekarza, ale powtórzył, że nie ma się czym martwić, a temperatura, jak mówią, jest zwiększona z tą dziewczyną 8 lat, zaczyna się skuteczna, a gruczoły wydzielania wewnętrznego są przeciążone organizma.Ne wierzę, to wyjaśnienie i postanowiliśmy to sprawdzić wnuczka na USG. Wynik - podstawnokomórkowy zapalenie płuc. Dziewczynka została przyjęta do szpitala i rozpoczął kompleksowe leczenie drogie antybiotyki fizprotsedurami etc. Po zakończeniu przebiegu leczenia jej stan wydawał się poprawiły, ale kaszel nadal pozostał. Lekarz powiedział, że to reakcja na gromadzenie w nim różnych leków, ale w miesiącu leczenia ambulatoryjnego i wyeliminować uciążliwości. Niestety, i leczy zdrowia domu, mimo że dziecko nie z tego powodu 3 miesięcy od szkoły, nie przyniósł żadnych zmian ... lato znów poszedł z wnuczką na morzu. Po tym, jej stan powrócił do normalnego trochę, ale kaszel nie przejdzie. I tak przez trzy lata. Z powodu choroby dziewczynka przez 2-3 miesięcy w szkole, a potem zdecydował się traktować siebie. W ciągu 7 dni co 4 Chasa wstrzyknięcia domięśniowe wstrzyknięcie 300.000 jednostek „penicyliny” przez dobę umieścić banków i musztardy podlewa gorącego mleka z miodem i masła i 2 razy dziennie, że panele SIP widział gorąco przegotowanej wody (temperatura takiego tak aby nie sparzyć). Każdego wieczoru wnuczka przetarł nogi, zaczynając od stóp aż do miednicy, „triple” Kolonii. A w tym roku, nasza praca była sukcesem - dziecko zaczęło się odzyskać. Dziewczyna pojawiła apetytu i zmęczenie zniknęło, dorastała, odzyskiwane i ponownie stał się aktywny i zdrowy dziewczynka.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru