Na podstawie mojego doświadczenia, podjąć - z oskrzeli Child Protect



Cześć, kochanie „Babciu!” Liczba gazeta 49 (300) w dniu 6 grudnia 2005 Larisa Alekseevna Kalashnik o regionie Charkowa poproszony o informacje na temat leczenia jej pięcioletnią wnuczką, która przez prawie rok i kaszle bardzo często chory na zapalenie oskrzeli. Żadnych narkotyków i wycieczki do morza to nie pomaga. Po przeczytaniu tego wniosek, najpierw chciał wysłać swoje informacje bezpośrednio do odbiorców, ale potem pomyślałem, że mogą one pomóc komuś innemu i napisał list do gazetu.Esli go naprawdę oskrzeli, potem być może zbyt Kuta jej wnuczka. Błędem jest wiele matek wiem z własnego. Byłem w jednym czasie lekarz powiedział, że konieczne jest, aby ubrać dziecko, jak również samą sukienkę, czy dziecko jest poważnie poteet.Obychno po mama kąpielowy stawia dziecko w piżamie, ale nadal flanelowe, a jeśli zima jest wszystko i ciepłe okłady koc. To jest złe. Dziecko i rozgrzana jako dip, jest bardzo gorąco w tym łóżku, on mocno się poci i, oczywiście, jest ujawniona. Gniazdowania i odwrócił się na bok, od razu robi się zimno, jak piżama mokra od potu zaczyna do ostygnięcia, a staje się zimna, dotykając z tyłu dziecka jest przeziębić. Z tego powodu, dosłownie jeden dzień dziecko zaczyna kaszleć. I to jest powtarzane po każdym kupaniya.Ne mają dużo zużycie i dziecko na spacer. Dorosłych Amerykanów, wydaje się, że na zewnątrz jest zimno, ale nie poruszają się jak dzieci. Jesteśmy siedzącej lub stojącej, a dziecko skończy. I okazuje się, że jest pocenie się, a następnie schładza i zimno. W związku z tym, że dziecko nosić łatwo i nieustannie sprawdza, czy jest mokre ubrania. Jeśli dziecko jest pocenie się, należy natychmiast zmienić ubranie, lub, jeśli to niemożliwe, włożyć koszulkę pod nos suchy platok.Po apartamentami dziecko powinno chodzić boso lub w skarpetkach. Będzie to rodzaj stwardnienie prostudy.Kto coś wziąć moją dyspozycję do prawd. Ale ja już o drugie dziecko, była zła, aż do jednej nocy, kiedy zobaczył, że jego syn został odkryty, nie zbliżył się i dotknął jego pleców (leżał na boku). W rezultacie odkryto piżamę zimnych i wilgotnych. Dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, dlaczego dziecko po kąpieli każdy chory na zapalenie oskrzeli. Potem zacząłem stosować się do wszystkich powyższych zaleceń. Syn zatrzymał wskazówki bolet.Eti pomoże, jeśli dziecko naprawdę robi się zimno, ale może być inna przyczyna kaszlu. Napady zapalenia oskrzeli mogą powodować alergie, są dostępne w twoim mieszkaniu. Mogą być kurzu domowego, szarpie koce, odzież, dywany, pióra, pióra, wełna, zwierzęta, pokarm dla ryb i wiele więcej. Może powodować kaszel i allergeny.Poetomu żywności przede wszystkim radzę odwiedzić alergologa, który sprawi, że próbkę, identyfikacji alergenu i przepisać odpowiednie syna lechenie.Moemu zbyt długo - zapalenie oskrzeli z rozpoznaną astmę komponentu. W rezultacie dziecko opracowany alergiczną astmę. A potem były wysyłane tylko do alergologa. On wyznaczył swojego syna lekarstwo „Intal”. Uratowała go od allergii.A zanim jest wizyta u lekarza to konieczne do usunięcia z pokoju dziecka wszystkie dywany, łóżka wszystkie kołdry i poduszki. Codzienne rzeczy wyrwać kurz, tworząc mokro, nie nosić ubrań z dzianiny wełnianej. Będzie musiał rozstać się ze zwierzętami, jeśli są dostępne w domu. Unikaj również od dziecka dieta owocowa czerwonym i pomarańczowym tsveta.Uverena, że ​​po mojej rady, wkrótce leczyć swoją wnuczkę, drogi Larisa Alekseevna.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru