Mleko Tak terpentyna - do oskrzeli ciosem!

Witam, drodzy „Babcia”! Czytałem problemów od początku do końca. Pomóc w leczeniu swoich bliskich. I chcę, aby ich wkład do ogólnej pracy. W młodości moja matka od dawna poważnie chory na zapalenie oskrzeli. Gospodarstwo, gdzie mieszkała w tym czasie nikt nie miał nadzieję, że przeżyje. Niż po prostu nie traktuje: miał krowę i matkę z aloesu z miodem, mydła, tłuszczu i koniak jedli, i innych środków używanych - ale nic nie pomogło.

I raz stara babcia dała jej receptę. Podczas fińskiej wojny, jej syn wrócił do domu na śmierć. Rozpoznanie w tym czasie nikt tak naprawdę nie można było ustalić, nie zapalenie oskrzeli, przewlekłe zapalenie płuc nie, nie konsumpcji. I raz wzięła go od Kirovohrad na farmie. Poznała starca i poprosił, aby dać mu jeździć w wózku, gdzie leżał jej syn. Powiedziała, że ​​ma go, ale on nie będzie bardzo wygodne, ponieważ syn nie może siedzieć, powiedział, oczywiście, był na jego smutek.



Dziadek spojrzał uważnie, pokiwał głową i powiedział: - Przychodzisz do domu, spróbuj to narzędzie. Weź terpentyny apteka, i zaczyna się dać swojemu synowi. 1 dzień - 1 kropla w szklance mleka świeżego, na 2 dzień - 1 kropla 3 razy dziennie, na trzeci dzień - 2 krople 3 razy dziennie, a więc doprowadzić do 25 kropli, a następnie w wstecz aż do jednej kropli. Leczenie powinno się rozpocząć na Księżyc Powiększający się do choroby odejdzie. Ten młody człowiek, który umiera, zajęło 2 kursy z przerwą w ciągu ostatniego miesiąca. Moja matka zaczęła pić terpentyny i zajęło tylko 1 bieg, to prawda, były wymagane warunki - nie palić, nie pić, nie supercool. Tak, a ja zobaczyłem matkę w podwójnej kozim mleku, a następnie mieszkał aż do 80 lat. 8 lat nie jest moja mama, ale nadal chory na zapalenie oskrzeli i syna, był już 25 lat. On jednak, ze światłem jako dziecko miał problemy leczonych za wszelką cenę. Jako dziecko, to było fałszywe Zad 3 razy: po 1, 3 i 6 lat. Bardzo trudny był ostatni atak, ale wyszło na pogotowie, stojącymi hormonów. Następnie stale zaangażowane w sport, lekarz powiedział, że jej syn potrzebne basen jak woda dla ryb do oskrzeli rozwiniętych. Nadal konieczne jest, aby napompować piłki.

Gdy syn zaczął angażować się w basenie po basenie wziąć kvartsevanie, a zapomnieliśmy o zapalenie oskrzeli. Ale w armii syn zachorował ponownie - zimno. Zapalenie oskrzeli jest z powrotem i przez 5 lat traktujemy co możemy, ale bezskutecznie - i zastrzyki, i aloesu oraz ziół. Ale potem przypomniałem sobie terpentyny. Bałam się dać synowi, bardzo wiele znaczy nieprzyjemne. Ale to ma ten kaszel więc zgodził się. W Kirovogradzie mam terpentyny zawiodły w farmacji weterynaryjnej tylko surowy sprzedawany. Przywieźli nas z Rosji, gdzie jest sprzedawany w aptekach. Olej ten cierpliwość - produkt z żywicy sosnowej przetwarzanie - żywica. 1 syn przeszedł kurs i przez rok nie przeszkadza oskrzeli. Ale teraz znowu, i zaczęliśmy pić.

Ale sprawa jest jeszcze w tym, że młodzi ludzie nie cenią syn pali, aby nakłonić go do porzucenia nie mogę, to jest kompensowane z mokrą głową - na ulicy. To wszystko pogarsza: i choroby i leczenia, ale nadal, to było przeciwko niej - niebo i ziemia. Wystarczy pić pół godziny przed posiłkiem, terpentyny powinny być szczelnie zamknięte, ja kapie na 30 g mleka, syn będzie pić, a następnie myje dół kolejną szklankę mleka, ponieważ po prawej kwota nie może pić. W jeszcze dać „Bronhofit” 0,5 szklanej po terpentyny, tylko mniej więcej 15 minut jest konieczny do picia równocześnie „Diazolin” i kwas askorbinowy, jak terpentyna - do obróbki naturalnego antybiotyk, środek przeciwalergiczny - ewentualnie kwasu askorbinowego - jest witamina C, która jest wyświetlana przy wykorzystaniu dowolnego antybiotyku. W leczeniu ważny zbrojonego ufortyfikowanego żywności (ile nie ma przeciwwskazań): sok winogronowy, marchew, czarna porzeczka, róża napój biodrowego, Kalina, żurawina, borówki, maliny, jabłka, miód. Terpentyny nie powinny być szczelnie zamknięte i wygasł, bo jeśli olejki eteryczne są wyczerpane, to leczenie nie wyniknie, wszystko pójdzie na marne.

Tak, nie wiem czy jest to możliwe, w leczeniu dzieci z terpentyną, ale radzę używać tylko 14 lat szlifowania. Iz Bożą pomocą można pokonać chorobę.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru