NIE TYLKO PASTA kaszel utrzymywał - z osteochondrosis pomaga także

Witam, „Babcia!”



Jakoś po doznaniu grypa kaszel on torturował mnie i uwolnił mnie od swego pasty do zębów.

Ze względu na to, czego nie może mieć ciągły kaszel lub snu lub rozmawiać normalnie. Jest on używany do wyeliminowania go różne leki i środki zaradcze ludowe, ale pozytywny wynik nie mógłby osiągnąć. I jeden mężczyzna, słyszysz mnie kaszel, poradził mi być traktowane pasta do zębów. Dla mnie ta rada wydawała niedorzeczna, więc zapytałem go, jak długo to trwa do prowadzenia kompres. Ale wtedy, w desperacji postanowiłem nadal smarować pasta pierś wieczór, zbierać ciepło i iść do łóżka. Zaskakująco, prawie nie ma kaszel noc, a rano moje zdrowie było znacznie lepiej. Jednakże w przypadku gdy skrzynia była wysmarowane pastą, było małe oparzenie, ale dumny z wyniku, postanowiłem kontynuować leczenie. Teraz kompresować tylko trzymał ją przez 2 godziny, a kaszel całkowicie ustały. Na trzeci dzień, aby skonsolidować rezultaty osiągnięte, należy powtórzyć procedurę, a kaszel mi nie przeszkadzać. Bardzo skuteczną metodą. Może być stosowany w leczeniu zapalenia oskrzeli. Yeshe pomógł mi pasta do zębów z osteochondroza. Czarter znosić ból spowodowany choroby leczone obszary problemowe z pastą i poszedł do łóżka. Osteochondrosis wycofał!

W bardzo odległej młodości pracowałem w zakładzie farmaceutycznym Odessa. A raz bez powodu, nie ma powodu, zacząłem się martwić ból w sercu. Kiedy ataki częstsze, szukałem pomocy lekarskiej, i została przyjęta do szpitala. Potraktowano tam przez 2 miesiące, ale pozytywny wynik z niego nie było, ale wręcz przeciwnie - nie tylko serce nadal ból, a nawet regularne przyjmowanie aspiryny pogorszeniu słuchu. Potem został wysłany do konsultacji do instytutu naukowego. Istnieje już ujawnił wole. Traktował mnie różne leki, zastosowałem w celu wyeliminowania choroby kaliny korzenie, gałęzie brzozy, pokrzywy, ale wole postępu, który pokazuje miesięczny endokrynologa inspekcji. Schudłem w tym okresie o 20 kg i stracił wszelką nadzieję na odzyskanie, ale jakoś tam w drodze z kobietą. Rozmawialiśmy, i powiedziałem jej o kłopoty. Fellow traveller Słuchałem uważnie, a następnie powinni być traktowani pchelouzhalivaniya. Więc jak złapać pszczoły nie jest trudne (umieścić tabliczkę z miodem i pszczoły będą latać, tylko udaje się złapać!), Postanowiłem spróbować tej metody. Pierwszy dzień należy umieścić bezpośrednio na tarczycę, po przetarciu go z alkoholem, pszczoła i sprawiają, że żądło ciebie. Nie wyjmować żądła przez 10 minut. Na drugi dzień, to samo ma do czynienia z dwoma pszczół. I tak codziennie, aby dodać jedną pszczołę, aż 10 pchelouzhalivaniya naraz. Zrób sobie przerwę na 10 dni, a następnie powtórzyć przebieg leczenia. Przeprowadzić z przerwami przez kilka takich kursów. Kiedy zostałem ukąszony 10 pszczół, całe moje ciało było pokryte pęcherzami, a temperatura wzrosła, ale mimo to, po przerwie dziesięć dni, postanowiłem kontynuować leczenie. Razem z przerwami przeprowadzono 3 kursy, a następnie postanowił sprawdzić u endokrynologa. Lekarz zbadał mnie i zauważył ze zdziwieniem, że uprawa nie ma. Zapytał, jak byłem traktowany, i powiedziałem mu wszystko w szczegółach. Od tamtej pory nigdy nie znowu miał problemy z tarczycy. Oczywiście metoda pchelouzhalivaniya nie pasuje do wszystkich, ale że ten sam lek również nie pomóc wszystkim, więc eksperymentować, a co najważniejsze - zawsze wierzyć w powodzenie leczenia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru