Moje ciało normalne miejsce kolor: więcej miejsca Bielactwo to nie jest!



Witam, „Babcia!” Wiem, co i jak można wyleczyć bielactwa, a w rzeczywistości, wiele osób cierpiących na tę chorobę nie są od niego izbavitsya.Odno czas i byłem chory na bielactwo. Ucierpiała od kompleksów i z tego powodu, mimo wszystko był młody i całe ciało usiane białymi plamami ... służy do ich usunięcia wszystkich, że zalecane przez dermatologów, sumiennie realizować zalecenia przyjaciół, ale moje wysiłki poszły na marne - bielactwo nie chciał mnie zostawić. Także pozbył się go za radą jednego dawno martwego sanitariusza weterynarii. Świeć nad jego duszą! Nadal jestem bardzo wdzięczny tym cheloveku.On poradził mi najprostszych sposobów leczenia, które w pierwszej chwili nie wierzę. Pomyślałem, że może wiedzieć jakiś vetfeldsher czy rozumie on dużo w porównaniu do tych specjalistów, do których miałem zająć? Ale moje ciało jest traktowane coraz bardziej, a słońce było ciepło, a ja, siedemnastoletnia-letnia dziewczynka, która była tak pragną umieścić odkrytym sukienkę lub opalać się na brzegu rzeki! I wtedy postanowiłem wziąć rady starego weterynarza. Trudno w to uwierzyć, ale stał się cud - ponad 40 lat mojego ciała bez plam bielactwa! Wtedy wielu dał ten przepis, a wszystko dzięki mnie, jak pracach metoda i ludzi vyzdoravlivali.Konechno, wiele odmian bielactwa. Ale jeśli masz takie same objawy, które były ze mną, na pewno prawidłowo leczyć wykonując wszystkie moje rekomendatsii.Itak, jeśli na początku wiosny na szyi, klatce piersiowej i ramionach pojawiła się ciemne plamy, podobne do suszonych sprayu brudnej wody, które nieznacznie łuskane, a następnie skręcić w bieli i ostatecznie ich liczba zwiększyła się tak szybko, że w maju, gdy chcesz przenieść się do bardziej owocna ubrania, skóra ma bardzo brudny wygląd jakbyś źle spalone w słońcu, więc moje leczenie vas.Kupite 5% w farmacji „Urotropina” wzmacniaczem Kryształy, wybrać jedną rurę, namoczyć watę i medycyny, jak gdyby zmoknąć, zastosować płyn do chorego miejsca bielactwa. Nie wycierać i czekać, aż ciało jest suche. Skóra będzie miał wygląd, jakby posypane sody. Bez suszenia, ubrać się i powtórzyć procedurę w ciągu 2-3 dni. Po pewnym czasie, Twoja skóra będzie czysta. Następnej wiosny, kropki mogą pojawiać się ponownie. po raz kolejny powtórzyć leczenie, a choroba opuści cię na zawsze. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Jedynym problemem jest to, że na Ukrainie, jak się wydaje, „Urotropina” nie wytwarzają więcej niż 10 lat, więc jest to bardzo trudne do znalezienia. Może nazwa leku jest teraz zmieniło. Zapytaj dawnych aptekarzy, a oni mieć pewność, aby powiedzieć nam, jak to się teraz nazywa. Poprzednio ampułka tylko 5 lub 10 „urotropinę” koszt centów. Myślę, że teraz jest to tanie. Odpowiednie środki i tych, którzy cierpią z powodu nadmiernego pocenia. Zwilżania „urotropinę” miejsce obfite pocenie się, będzie pozbyć tego problemy.Lechites zdrowia.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru