Włókniak guzowaty miałem: modlitwę i wywar z ziół, aby go usunąć

Witam, „Babcia” Trzeci rok czytam gazetę. Wiele receptur korzystanie z niej, a teraz jego ewentualnej pomocy chce predlozhit.Uzelkovoy włókniak (guzek 1,5 cm) był chory przez 8 lat. Wiele razy „szybko” zabiera mnie do szpitala. Byłem traktowany w miłym lekarzem, który jest stosowany do leczenia nie tylko leki (wtrysk jodu zrobił), ale także opłat ziół i celandine. Jednak, mimo wszystko, po 5-6 miesiącach choroba sama stwierdziła. Kiedy miałem 53 lat, ona znów zaczęła rozwijać. I wtedy postanowił być traktowane przez folk sredstvami.Ya warzone dwie filiżanki wrzącej wody 2 łyżeczki skrzyp, obecny i ma 1 łyżka Wlew 3 razy dziennie. Ponadto, mielenia i mieszać 1 łyżka elecampane korzeń, owoce kaliny pokrzywy, mieszaninę wylewa się na 1 litr wrzącej wody, doprowadzono do wrzenia i gotowano przez 5 minut w niskiej temperaturze, niniejszy 2 godziny i został wzięty 2 łyżek 3 razy dziennie. Za każdym razem, lekarstwa, czytać modlitwę i poprosił Pana o pomoc. I tak 21 dni. Po tym, codziennie przez trzy tygodnie zobaczyłem rano na czczo 1 / 3-1 / 2 szklanki świeżo wyciśnięty sok ziemniaczana (ziemniak ze skórą nie jest czyszczona!). Po tym zabiegu moje mięśniaki jak USG wykazało zniknął. Znachor moje oczy nie poverila.Vot wszystko. Większość mięśniaków nie bylo.Lechites mnie i prosić Boga o pomoc.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru