Chcę więcej powiedzieć jak astma MANAGED uspokoić

Witam, „Babcia” Chcę mówić szczegółowo o eliminacji astmy.Tak tutaj oskrzeli, astma oskrzelowa, cierpiałem od 25 lat (teraz jestem 57). Długo leczonych lekami, ale ulga była krótkotrwała. Czarter cierpieć, postanowiłem ubiegać się o wyeliminowanie chorób receptur tradycyjnej medycyny. Że najpierw miesza się ze 200 g miodu, świeżego soku z aloesu, masło, cięto na małe sześciany, i biorąc mieszaninę zaparzania 1 łyżkę 3 razy dziennie na 30 minut przed posiłkiem (mój mąż wykorzystuje ten przepis leczyć wrzód żołądka, ale zabrał wszystkie składniki 400 g). Po zakończeniu jej odbiór, wypełnionego 700 ml białego wina 20 g pokruszonego elecampane naturalnego korzenia i pozostawia na jeden dzień. Okresowo wlew vzbaltyvala.Gotovuyu wziąć 1 łyżka 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem. Potem kupiłem w opakowaniu aptecznym trawy jemioły, rozpoczął przygotowania z niego, zgodnie z instrukcją, wlew i wypić. Gdy jemioły zakończony, miesza się z 700 ml „Kagor” wino, miód, 300 g, 250 ml soku z aloesu i trwało mieszaniny przed jej zamknięcie 1 łyżka 30 minut przed posiłkami. I zatrzymał ataki duszności. Na jesieni 2008 roku, wziął litery bulionu. Wieczorem wlano do puli szkliwa 0,5 litrze wody 2 łyżek posiekane zioła, doprowadza się do wrzenia i gotować przez 5-7 minut w niskiej temperaturze, a następnie zbierany na szalkę z ciepła podciągnięty i pozostawiono na noc. Rano i piły filtrować 150 ml, 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem przez miesiąc. Więcej astma muchaet.A mnie to znaczy spokój kaszel. Smażyć w suchym patelni aż brązowego filiżanki cukru i wymieszać ją z 0,5 litra wody, a następnie usunąć garnek z ciepła. Dodaj świeżo wyciśnięty sok z 1 cytryny, 1 łyżka Może miodu, dobrze wymieszać ponownie i biorąc lek 1 łyżka 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami. Bardzo lubi swoich dzieci.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru