C & laquo, babka i raquo; długoletni przyjaciele, ale po raz pierwszy w swoim piśmie

Witam, „Babcia” Czytaj gazety przez długi czas, a tu piszę po raz pierwszy. Powiem ci, co receptur tradycyjnej medycyny musiał mnie i moją rodzinę użyciu. To doświadczenie, mam nadzieję pomóc więcej niż jedną osobę, aby uzyskać zdorove.Kogda moja córka była tylko 1 rok i 2 miesiące, przypadkowo wylewa wrzącej wody nad nim. Dziewczyna została spalona przez cały ciała - od stóp do głów. Skóra na jego twarzy natychmiast zwinięty, jak białko jaja (dzięki Bogu, moje oczy pozostały nienaruszone), a ucierpiała odsłonięte ramiona i nogi. Pod Rajstopy i trykoty były stałe czerwony voldyri.Moya teraz zmarłego matka pracowała jako asystent wiejskiego lekarza i, na szczęście dla nas, wiedziała dużo receptur ludowych. Potem wbił gęś (może być dowolny drób), wyjął woreczek żółciowy i żółci starannie smarować wnuczka spalony twarzy. Dziewczyna krzyknęła dziki krzyk, bo był chory, a po smarowania leżała twarzą w dół na poduszce i spaliśmy spokojnie. Po tym, moja matka sterylizowane tłuszcz gęsi i to tłuszcz do smarowania wszystkich przypalonych miejsc, wstępnie traktując je z gęsi żółci jak żółć napina i wysusza oparzenia. Przeprowadziliśmy procedur 3-4 razy dziennie. Trzy dni później, stojąc na baczność, a tydzień później moja córka wyjechała do Rosji. Blizny wyszła, i tworzą jasną różową skórę w miejscu poparzenia. Dla lekarzy, nie zostały udostępnione. Kto jest córką 36 lat, ma własną rodzinę, wszyscy mówią, że to jest po prostu piękne. Od tego czasu mam zawsze trzymane w żółci i tłuszczu lodówka gęsi.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru