Dolichosigma w każdym wieku jest: jak radzić sobie z nim, niech każdy wie,



Witam, „Babcia” Chcę podzielić doświadczenia kliniczne dolichosigma choroby, a także polecić kilka retseptov.Dolihosigma występuje z powodu unieruchomienia, zaparcie stolca, nieregularne i podejmowania dużych ilości leków. Gdy klaster stolca i gazu odbywa się w odbytnicy jej rozciągania. Często uważa ból brzucha, brzuch zawsze jest silny i obrzęk, takie jak piłki, temperatury ciała często osiąga 40 ° pacjent toshnit.Vse tych objawów, znam pierwszej ręki. Kiedy moja córka złamała nogę na pięć lat, dwa miesiące, nie poszła, i po prostu siedział, leżał i było dużo leków. Wkrótce zaczęła wszystkich problemów opisanych powyżej. Lekarze nie mogli zidentyfikować choroby i wzdęcia towarzyszy gorączka, zaleca się przyjmować pigułkę „Ale-Spa”, „Festal” i węgiel aktywowany. Ból przekazywana szybko, a temperaturę obniża się. Jeśli pojawia się ból w jamie brzusznej, a temperatura nie była moja córka wypiła trochę wody i położył się na brzuchu, gazy szybciej vyshli.Tak cierpiała 10 lat zanim lekarze nie stwierdzili, że to jest jej dolichosigma i została przyjęta do szpitala. Była leczona w szpitalu dwa tygodnie, a potem został zwolniony do domu, po zaleca się kontynuowanie leczenia w domu. Moja córka nie mogła jeść ser, ryż, Toffee cukierki, kwas chlebowy, napoje bezalkoholowe i soki, to jest wszystko, co spaja jelita i formy gazy.Vrach zaleca się pić nieograniczoną ilość lemoniady, ponieważ przyczynia się do dobrej pracy jelit i żołądka i jeść codziennie jeden świeże jabłko. potrzebne to owoc dużo błonnika żołądek. Przed zjeść jabłko lub bezpośrednio po jego używanie w żadnym wypadku nie mogą pić mleka, ponieważ może to wywołać ostry ból brzucha i koliki.Bolnomu dolihosigmoy koniecznie odzyskać na codzień. Jeśli nie można tego zrobić w sposób naturalny, to jest konieczne w nocy, aby umieścić lewatywę z wodą w pomieszczeniu temperatury.Dolihosigma zdarzyć w każdym wieku, a czasami jest to traktowane jak najszybciej. Aby uniknąć operacji, staraliśmy się ściśle przestrzegać zaleceń lekarza i nigdy nie musiał korzystać klizmoy.Ne pamiętam jak długo to trwało do leczenia, ale w dolichosigma końcowego przestać martwić córkę. Wielu lekarzy mówi, że choroba ta jest nieuleczalna, ale, drodzy czytelnicy, moja córka odzyskane i tutaj od 32 lat dzięki specjalnie wybranej diety nie cierpią z powodu tej choroby. Tak walczyć, a zwycięstwo zawsze będzie twoje.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru