Ruch jest traktowany choroby serca. Większość dolegliwości uczyć się tej lekcji!

Witam, drodzy „Babciu!” Chcę i jestem na swoich stronach, aby podzielić się doświadczeniem nedugov.Kogda leczyć moja matka była jeszcze studentką, lekarze przyznał jej choroby serca i zakazane aktywnie poruszać, zachęcając więcej leżeć w łóżku. Ale moja matka wiedziała, że ​​wykonując tę ​​radę, to na ogół staje się obłożnie chorych, a tylko jego uzdrowienie w ruchu. Bez wahania zaczęła prowadzić swój plan, a mianowicie - należy traktować, dvigayas.V University, kiedy przyszła na sesję (mama była zaochnitsey), ona nie korzystać z windy, a każdy dzień chodzenia wzrosła do ósmego piętra. Czasami jest to raz dziennie, czasem dwa lub domu tri.Priehav, mama zaczęła biec co noc, przytłaczający ból. Zacznę od pięciu minut i stopniowo zwiększać czas pracy, przynosząc ostateczny czas trwania 30-40 minut. Pobiegła więc całą wiosnę, lato i jesień, z wyjątkiem deszczowy wieczór i choroby serca ... zniknęła. W zimie, moja matka nie uciekać, ale następnej wiosny, latem i jesienią, ponownie uruchomiony w pobiegać wieczorem, wzmacniając efekt został osiągnięty. I tak przez kolejne dwa lata. Przez cały ten czas nie miała zastosowane do lekarzy, a kiedy po raz kolejny przyszedł do egzaminu, lekarze byli uzhdivleny że skaza zniknie.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru