Grzyby z ufnością, kiedy byłam chora mama

Witam, drodzy „Babcia”!

Słysząc diagnozę „rak”, wielu zaczyna panikować, depresji i całkowicie przestają walczyć z chorobą. Ale w żadnym wypadku nie trzeba zrezygnować, a następnie możemy pokonać każdą onkonedug. Mówię to z ufnością, bo z rakiem i musiałem się zmierzyć, gdy znaleźli go przy najbliższej osoby do mnie - matkę.

Mój ojciec zmarł długo i tylko bliskich przyjaciół, którzy pozostali w mnie na tym białym światłem - to są moje dzieci, i, oczywiście, mamy. Ona - córką kapłana, głęboko wierzącym, zawsze żył cicho, spokojnie, i nigdy niczego poważnie chory. Matka sama traktowane i jesteśmy zawsze traktowane wyłącznie środków ludowej i modlitw, więc kiedy zaczęła skarżyć się na ból w jelitach, nie iść do szpitala, myśląc, że jest to wspólny stan zapalny. Staraliśmy się wyeliminować ból dużo ludowej zabiegów mama przeszła leczenie sanatorium w Truskawcu i Morshyńe, ale było coraz gorzej.



W końcu udało mi się ją przekonać, aby przejść badania w szpitalu, i na podstawie jej wyników, jak grom z jasnego nieba, lekarz ogłosił diagnozę jelit -rak. Mama była operowana i wkrótce został zwolniony do domu, mówiąc mi, że przygotowuje się na najgorsze. Mamo, jak prawdziwego wierzącego, wierząc, że jest chroniony przez Boga i że wszystko, że będzie w porządku, przyjął werdykt lekarzy cicho, a tu jestem, kiedy nie widział jak płaczę cały czas.

Ale tak długo, że nie może kontynuować, musiałem walczyć o życie blisko mnie! Ponieważ żyjemy na skraju lasu i wielu chorób traktujemy grzyby i postanowiłem uciec się do ich pomocy. Wiedząc, że wiele raków podatne na grzyby Veselka, jestem w sierpniu, na wysokości sezonie grzybowym, udał się do lasu, zebrać VESELKA, gotowane grzyb nalewki, a moja matka zaczęła biorąc ją do 1 łyżka 30 minut przed posiłkami. Do jego przygotowania, użyłem 600-650 g świeżych jaj grzyby Veselka. Wyciąć każdy do 6 części, wypełnione wszystkie 1 400 litrów wódki i umieszcza się w ciemnym miejscu, w ciągu 2 miesięcy, do infuzji. Podczas gdy matka nalegała grzyby jedli codziennie o 1 surowe jajko Veselka. Traktować go jako miesiąc, stan jej zdrowia poprawił, ale potem moja matka zaczęła boleć wątroba, trzustka, jej torturowany zgaga, a ona przestała pić nalewki VESELKA.

I po raz kolejny w impasie. Ale wtedy zaleca się gotować VESELKA z me-home i nadal traktować mamie ten skład. Jej wytwarzania powinny być umyte jaja VESELKA mielone i mieszać masa jest równomiernie urządzeń pokładowych p ciekłym miodu. Zebrane Mieszanki 1 łyżkę 2-3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem. I popijając matką nalewka grzybowym grzyba. I zbiera się ją z żywym, nezasohshey brzozy, a następnie suszone. Do przygotowania grzybni sucha zaparzania cały dzień w zimnej przegotowanej wody, a następnie miele na tarce zalany noc w termosach 3 łyżeczki rozdrobnione grzybowym 0,5 litra wrzącej wody (nie wrzącej!) i podkreślał noc. Rano przesączono i matki widział 100-150 ml infuzji.

Po 3 miesiącach leczenia, że ​​suszy shiitake grzyby, Reishi meytake, Oyster Veselkov Fox, biały, tinder oszacowania lokalizacji i Cordyceps rozciera się na proszek, miesza się równomiernie w objętości, a następnie 1 łyżeczka mieszanina 3 razy dziennie, rozpuszcza się w 150 ml letniej wody i matki widział to rozwiązanie.

Każdego dnia jej zdrowia poprawił, ale nie należy przerywać leczenia. Po 3 miesiącach rozciera się na proszek i wysuszono grzyby Chaga Veselkov, nagietka, korzenie Hedysarum, brusznica, trojeść Pallas czerwony szczotka (rhodiola zimno), miesza się równomiernie wszystkie objętości, a następnie codziennie wieczorem 2 łyżeczki Mieszaninę wylewa się 0,5 litra wrzącej wody podciągnięty, pozostawiono na noc i przesączono rano i pili wszystkie matka nalewki równych porcjach w ciągu dnia. Leczyć tę linię też przeprowadzono 3 miesiące. I tak przez 1 rok i 3 miesiące, co kwartał, zmieniając środek terapeutyczny.

Po tym, moja matka była badana w Centrum Onkologii. Lekarze nie wierzyli własnym oczom: wszystkie testy i procedury przeprowadzone wykazały, że matka jest całkowicie zdrowy! Moja radość nie znała granic.

Tak, dobrzy ludzie, nigdy, bez względu na to diagnoza nie panikuj i nie tracą wiary w uzdrowienie, bo z pomocą Boga, dobrego wykorzystania darów natury, możemy przezwyciężyć wszystko, nawet raka.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru