Mój mąż jest zdrowy, jest zapalenie opłucnej. Jak był traktowany? Nie jest tajemnicą,



Witam, „Babcia” Postanowiłem podzielić na swoich stronach na swojej wiedzy w leczeniu takich chorób jak wysiękowe plevrit.U mój mąż był chory z chorobą. Początkowo on pompowany płyn do szpitala rejonowego, to potraktowano w regionalnym, ale pozytywny wynik nie był. Na początku, że odkrył i Bacillus gruźlicy (TB). A potem zdecydowaliśmy się traktować męża ja doma.Delala, naprzemienne okłady Larkspur korzeniowy i czarną rzodkiew. Pocierając je na tarce, a następnie na poduszce postawił plastikową torbę na górze płótna lub tkaniny x / bawełny, startego nałożonej masy, pokryte tkaniną, a jej mąż poszedł na „struktury”. Ciepło jego HID oraz leżał jak mógł vyterpet.Esche I złowionych medvedok-kapustyanok, przemywa się je w wodzie manganu, a następnie nakłuć i był suszeniu w piecu. Po tym, zmielić na proszek, i dała mężowi napój z dowolnym słodkim syropie. Zastosuj ten zabieg jest koniecznością! powinny być zbierane w ekologicznie czystych regionach tylko turkucie. Ile wyszło z proszkiem i wypił tyle mojego męża. I tak kilka raz.Esche jeden przepis mamy zapożyczone z „babcią”. Należy łamanie świeże, nie suche gałęzie Linden, spalić je, prochy przesiać i szlifować. Pacjent powinien pić tego proszku z mleka koziego (1 łyżeczka proszku w szklance mleka) żeńskiej.Bardzo również pomóc w leczeniu borsuka tłuszczu i mięsa, a także tłuszczu psa. Jeśli w czasie zimy, pacjent musi być „szyte” na wilgotną skórę zwierzęcia i umieścić w ciepłym miejscu. Gotować rosół z mięsa borsuczego i dać pacjentowi. A więc około 7 dni, aż skóra jest sucha. Następnie, jeśli to możliwe, pacjent powinien udać się do rosyjskiej łaźni, przeciąć skórę (to przez ten czas będzie tak trudne, jak bęben) i pary wodnej. To przyjdzie ostry, nieprzyjemny zapach, ale musimy znosić. Wynik będzie przewyższać wszystkie swoje ozhidaniya.Posle to leczenie wysięk więcej niż jej mąż nie przeszkadzać „w lewo”, jak rak gardła i tuberkulez.I na końcu innej receptury, sprawdzone przez doświadczenie. Najlepszym sposobem gojenia ran - zwykle zieleń brylantowa. Koło krawędź rany z bawełny zanurzone w zelenke, zdobywając nawet zaczerwienienie i wkrótce ona zatyanetsya.Molites Boga, prosić Go o pomoc, pokutować - a pojawi wam łaskę Boga.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru