Wnuki cierpią z powodu alergii: to pojechaliśmy wodę rozmrożonego



Witam, „Babcia!” I będą dzielić historię życia, które pomogą ludziom alergie mają wiarę w vyzdorovlenie.Itak, w 1984 roku, kiedy mój wnuk miał pięć lat, zachorował na zapalenie płuc, zapalenie opłucnej przerodził się ropnej. Dziecko umieścić w szpitalu Zaporoże regionalne dzieci. Nie złamał przez płuca i wypompować z nich ropa i antybiotyki podawane. Chłopiec wziął je tak bardzo, że wywołał uczulenie narkotyków. Wszystko ciało wnuk został pokryty swędząca wysypka, ale jego organizm odmówił przyjęcia przynajmniej niektóre pokarmy. A potem moja siostrzenica, która mieszka w Doniecku i pracował tam lekarz zaleca na leczenie rozpuszczonego śniegu. Wnuk pić go codziennie, nie brakuje ani jednego dnia, przez trzy miesiące. Jego ciało wyczyszczone, i znowu nie było apetyt. Teraz jego wnuk 28 lat. Więcej alergie nie było, aw ogólnych problemów zdrowotnych nie voznikaet.Vtoromu mój wnuk 19 lat. Alergia ukazał się w 2006 roku. Choroba objawia się uporczywy kaszel, ciągłe swędzenie całego ciała i wymioty. Żadne lekarstwo leki nie przynoszą poprawy. Następnie Poradziłem jej wnuka na leczenie rozpuszczonego śniegu. Zgodził się. Wody przygotowuje się, a następnie wypić. Po pewnym czasie wszystko normalizovalos.Talaya woda usuwa z organizmu wszelkie alergeny. Aby go przygotować, trzeba wlać na patelni 2-3 litrami zimnej wody i bez zamykania miseczkę z pokrywką, umieścić go na 7:00 w zamrażarce. W tym czasie woda jest pokryta cienką skorupą lodu. Jest to konieczne, aby przerwać ją równolegle z obu stron i dwa otwory spustowe przezeń wody w innym pojemniku. Rzut lód. Ponownie opróżnić i wlać do miski, odkryte, ponownie umieścić w zamrażarce, ale w ciągu 22 godzin. Woda zamarza całkowicie. Pan powinien zostać usunięty i położył na stole. Po 10 minutach, rosa, utworzone na lodzie. powinna być ona usunięta z tkaniny, a następnie czekać aż lód topnieje w temperaturze pokojowej. Otrzymana woda stopu przyjmować codziennie rano na czczo na 0,5-1 szkła. Pić przez cały dzień, zamiast zwykłej wody i innych napojów. Ta woda o bardzo przyjemnym smaku i bardzo poleznaya.Malenkim dzieci ze skazą porad podanych 2-3 razy dziennie na czubku proszku nożem skorupki. Zmyć swoje 0,5 łyżki świeżo zrobiony sok z cytryny. Zazwyczaj w ciągu 4-5 dni od podań choroby.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru