Alalia u dziecka

Cześć, kochanie „Babciu!” Opóźnienie mowy u dziecka martwi wielu rodziców. Oczywiście, ja nie wiem, co mówią lekarze, ale mam nadzieję, że moja historia dać nam coś pomozhet.Moy bratanek mówił do 3 lat i 6 miesięcy. Pomóc uporać się z problemem babki i matki. Lekarze nie mogli dowiedzieć się prawdziwą przyczynę choroby, a więc po prostu powiedzieć, że wiele mają do czynienia z tego rodzaju choroby. Fakt, że język jest filmem partycji. W normalnej wysokości jej język porusza się swobodnie. A jeśli jest to mniej lub bardziej normą, to daje powikłania w postaci braku rechi.Moya matka sama, jak uważają za stosowne, przycięte wnuk ten film z brzytwą, a potem przemówił. Oczywiście, było to duże zagrożenie z jej strony, ale w rzeczywistości wynikiem czegoś tam! Również doradzić, aby nie skaleczyć, a wizytę u specjalisty. Po tym wszystkim, że szpital jest znacznie bezpieczniejsze sdelat.Esche jedna historia życia na tym temacie. Znajome dziewczyny nie mówią do 17 lat. Powodem był słabo rozwinięty podniebienie. Miała zdolności działania na podniebieniu i zaczęła mówić. Kiedy Związek Radziecki, taka operacja kosztować 2000 rubli.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru