TELL dziś decyzję jak duszność WON

Witam, „Babcia!”

W dzisiejszym artykule postanowiłem powiedzieć, jak mam pokonać duszność. Bóg da, moje doświadczenie komuś pomóc poradzić sobie z tym nieprzyjemnym zjawiskiem.

Od duszność przeszkadza mi od dłuższego czasu, do całkowitego zwycięstwa nad zajęło mi 3 lata. Była traktowana w sanatorium, szpitalu, ale nie ma wanny terapeutyczne lub zakraplacz lub zastrzyki lub tabletki nie pomagają. Duszność był już taki, że bez reszty, mogę iść tylko 10-15 metrów. I wtedy postanowił być leczona metodami tradycyjnymi. Sprawiał, że cel, aby przywrócić utracone zdrowie, opracowała plan leczenia i ciężko stała i przestrzegania przez nią cierpliwie, pocieszał słowami znanego przysłowia: „powolne i stałe wygrywa - na dzieje”



Ponieważ choroby biegałam, byłem traktowany przez długi czas. Pierwszy zaczęli kupować mleko kozie, gotować go rano i wypić gorącą szklankę postu. Za każdym razem wymieszać z mlekiem

1 des.l. miód, a następnie sączyć powoli pił. I tak codziennie przez miesiąc. Po zakończeniu picia mleka, przebierał 10 cytryny ze skórką, ale bez nasion, 5 obrane z głowami średnich łuska czosnku i wymieszać wszystko zalane miód, dokładnie wymieszać i umieścić ponownie gotowane środki do przechowywania w lodówce. Wziąłem go do 1 des.l. rano na czczo i wieczorem przed pójściem spać przez 2 miesiące bez brakuje jednego dnia. Wtedy jedna kobieta kazała mi wziąć „triple” Kolonia. Widziałem go w 1 łyżeczka rano na czczo przez następne 2 miesiące. Po tym, miesiąc jeść rodzynki. Wieczorem, wlać 1 łyżkę rodzynki 0,5 szklanki wody, utrzymywały nocy i rano zjadł rodzynki, a woda, w której podkreśla, pili. Popołudnie jeść tylko 1 łyżka rodzynki. Tak więc stosuje się 1,5 kg słodkiej leku. Kiedy skończył jeść rodzynki, olej sosnowy postanowił być traktowane, jako że wzmacnia mięsień sercowy i wzmacnia organizm. Kupiłam w aptece kilka butelek oleju i zaczął codziennie rano rozpuścić 5-7 kropli go w 0,5 szklanki wody i pić na pusty żołądek godzinę przed posiłkiem. Dzień później, wziąłem wannę z jodły oleju. Dodano 10-15 upuszcza się w kąpieli z gorącą wodą i nasyconym też tam przez 15-20 minut. Tak więc zajęło 12 kąpieli. Po ukończeniu traktowane olej sosnowy, przebierał jednego grejpfruta, cytryny i pomarańcze 2, kubek żurawiny (można zastąpić suszone morele lub śnieżki) i wszystko dokładnie wymieszać. Zalane otrzymaną masę traw miodu, wymieszać i umieścić w lodówce do przechowywania. Take 1 łyżka rano przed śniadaniem i po kolacji czyli do końca.

To prawda, na przemian technik uzdrawiania, a także trzymanie się diety, woli jeść więcej owoców i warzyw, stopniowo radzić sobie z dusznością. Chleb jeść tylko żyto lub pszenica, żyto, pełnoziarnisty. Słodycze, ciasteczka, babeczki, i smażone całkowicie wykluczyć z diety. Jeść mało i często - do 6 razy dziennie. Staram się nie przejadać i nie akceptują otyłości. Regularnie jem proso owsianki, gdyż jest to bardzo przydatne dla zdrowia, a także wypić rozpuszczoną wodę, na przemian go z wodą cebuli.

Codziennie wieczorem przed snem pospacerować na świeżym powietrzu, i ciągle chodzą do kościoła i modlić się do Boga, prosząc Wszechmogącego o miłosierdzie i przebaczenie grzechów, ponieważ jest to również bardzo ważne dla uzdrowienia.

Nadal staram się utrzymać regularny masaż, tak aby uniknąć osadów solnych i osiągnąć normalne krążenie krwi.

Teraz duszność mi nie przeszkadza, mogę z łatwością wykonywać wszystkie prace domowe, idę na rynek, który miał po prostu nie może sobie pozwolić, ale nadal bardzo szczęśliwy, że teraz mogę nosić buty na wysokich obcasach! A wszystko to dzięki medycynie ludowej i pomoc Bożą. Śledź dobrych ludzi, moje doświadczenie, i na pewno wygra duszność.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru