Jadłam surową wątrobę - trzy dni później ujrzała światło!

Witam, „Babcia!” Jego historia Chcę pomóc tym, którzy cierpią z powodu slepoty.Esche kurczak był młody Pracowałem w mieście Mariupol w „Azovstal”, a także studiował na rabfak fabrycznych. Po jego ukończeniu wstąpił do Saratów Drogowego Instytutu. Żył w schronisku instytutu i ilu uczniów dorabiał jako ładowarka. Zasadniczo musiałem nosić worki z mąką i cementu. Praca była zakurzona, głównie w nocy, w wyniku czego miesiąca, stałem się bardzo źle zobaczyć na vecheram.Iz tego przestał uczestniczy imprezy taneczne, które w weekendy i święta odbyły się w naszym instytucie. Przyszli i dziewczęta z medycznego hostelu Institute, który jest blisko nas. Na jednym z wieczorów, spotkałem się z jednym z tych dziewcząt, a potem tańczył tylko z nią. Pewnego wieczoru, widząc, że ja przestałem chodzić do tańca, przyszła do mnie w schronisku. Kiedy wyjaśniłem jej przyczyny jego zniknięcia, odparła: - Tak, masz ślepota! Idź rano na rynek i kupić wątroba wołowa. Przepuszczenie go przez mielenia mięsa surowego, dodać mały łuk, liście i od razu jeść gotowane masę. widać, że wizję vernetsya.Reshil śledzić jej rady. W rezultacie - po 3 dniach oczu! Więcej ślepota mnie bespokoila.Vot takiej historii życia. Jeśli moje doświadczenie komuś pomóc poradzić sobie z tym nieprzyjemnym choroby, będę bardzo szczęśliwy.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru