Od polipy okrężnicy uchwyt proszku infuzji Ziarnopłon



Drogi „Babciu!” Często ludzie pytają o radę, w jaki sposób pozbyć się polipów okrężnicy bez operacji. Według nich, nic nie stoi na działanie, jest jeszcze gorzej. I wtedy przypomniałem sobie jedną sluchay.V jeden naukowy Instytutu Medycznego za leczenie pacjentów, którzy wzięli utworzone w jelitach jakby powłoka szklista. Profesor nie chce działać na nią. I przypadkowo traktują ideę zaproponowaną mu przez rodnye.Odnazhdy wieczorem, siedząc w swoim gabinecie, usłyszał jego babcia wnuczka skarżył się, że jej irytujących brodawek, szczególnie na twarzy. A moja babcia poinformowała wnuczkę posmarować je ze świeżym sokiem z glistnika do wyginięcia. I olśniło profesora: co jeśli .. Następnego dnia zamówiłem glistnika pick, który wychował się w pobliżu instytutu, dobrze wysuszyć i starannie funt na proszek ?. Potem odmierzonej dawki proszku (nie pamięta ile), 1,5-2 litrów wody przegotowanej i wylano wrzącej wody, celandine tak, że wlew wyciek nie grubości. Po ostygnięciu do znośne temperatury, wprowadził chorą kobietę w formie lewatywy i nakazał zachować vnutri.Cherez pół godziny jej kazano iść do statku, a zawartość zbiornika przybrała analiz.Cherez dniach powtarzanych lewatywy proszku celandine. Powtórzył badanie wykazało, że jelita czyste i zdrowe. Szczęśliwy pacjent opuścił domoy.V ten sam instytut był inny pacjent, jelita pacjenta stan szklisty. Ale to już obsługiwane. Zdjęła uszkodzoną część jelita, ale choroba postępuje. Oczekuje się również, że z pomocą profesora i zapytał go: - Dlaczego zdecydowałeś się w leczeniu pierwszego celandine nie mnie, ale kobieta i profesor odpowiedział: - Usunąłeś prawie wszystkie wnętrzności, i jeszcze nie została dotknięta przez skalpel. W takim przypadku mielibyśmy pracować na niej też gdybym miał je zapisać. I nie masz nic do usuwania, ty, nie chcieliśmy kobietę riskovat.Etu następnie również traktować lewatywy proszku glistnika. A jej jelita oczyszczona szklistą metodę sostoyaniya.Etot może pomóc i tych, którzy mają polipy w jelicie. Ponadto, byłoby miło, aby ci ludzie piją słaby napar z glistnika: mały oddział wielkości palca zalać szklanką wrzącej wody i po 1-2 minutach, gdy woda jest lekko żółkną, mają cukru świeże, gorące, bez. I tak 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem przez miesiąc. Szkoda nie będzie, a korzyści oczywiste. Nie tylko jelita, ale także poprawić wnętrzności. Wypiła napar, i to było bardzo dobre. Jest lekko gorzki, ale nie protivnyy.Zhelayu sukces w swojej pracy redakcyjnej, a czytelnicy - odzysk!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru