Jak szybko odzyskać i cienkość pozbyć

Witam, „Babcia!”

Od dawna zamiar napisać do ciebie, ale jakoś nie wystarczająco dużo czasu: jadąc z gospodarką, to i tamto, a potem było już noc, bo zimowe dni są krótkie. Ale tu dzisiaj nie zdecydował o przełożeniu i wreszcie podzielić się z czytelnikami gazety jego wiedzy. Byłbym bardzo szczęśliwy, jeśli recepty zaproponował mi przynajmniej ktoś pomóc leczyć jak kiedyś czytelników Tips „Babcia” pomógł mi pozbyć się brodawek wiszące.

Ci, którzy cierpią z powodu chudość i chce uzyskać pomoc w tym mojego doświadczenia. Ja po porodzie był bardzo cienki i nie przytyć. Ponad wszystko mój mąż wyśmiał, mówiąc, że ukrywanie mnie mięso i tłuszcz. Wszystko cokolwiek, ale ponieważ żyjemy na wsi, ja naturalnie musiał robić prace domowe, wychowywanie dzieci i oczywiście pomóc mężowi w zbioru siana na zimę. I zajęło dużo, bo mieliśmy 4 krowy! W rezultacie, podczas sianokosów Schudłem nawet więcej. A następnie, aby lepiej, zacząłem kupować i jedzenia ciasteczek. Chłonął jego ciężar.



Szczególnie podobało mi ciasteczka zanurzyć się w wodzie, aby go nieco zmiękczone, a następnie umieścić go w ustach i ssące, ciesząc się smakiem. Jedzenie ciasteczek na kilka kawałków co 2 godziny, czasem z kwaśną śmietaną, ale przede wszystkim lubię jeść go z czekoladek „Daisy”, wyobrażając sobie, że mogę zjeść pyszne ciasto. Jej mąż śmiał się ze mnie, ale wkrótce zatrzymał się, widząc, jak zacząłem coraz lepiej codzienie wygląd. Teraz moja waga utrzymuje się w granicach 76-80 kg, a przed ważyłem 56 kg. Teraz, dzięki słodkie rzeczy jest dla mnie bezwartościowe wychudnąć, a potem znowu lepiej. I tak silnie nie przytyć, spróbuj załadować się z pracy. I tak oglądam jej figurę.

Moja metoda jest testowana nie tylko na mnie, ale także od córki, która po urodzeniu dziecka, też był chudy jak taran. Jej dziecko było 2 lata, a ona wciąż nie mogła się lepiej. I wtedy powiedziałem jej tam w mój garnitur słodkich herbatników. Dla 1,5-2 tygodniach córka odzyskane, a jej twarz nabrała zdrowego koloru. Oto, co to znaczy mieć dużo ciastek!

W krótkim czasie, stosując słodki produkt, od 50 do 56 kg odzyskane i żony siostrzeńcem. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej jesz cookie, im szybciej, tym lepiej. W ten sposób zasilanie musi być wysokiej jakości i nie składa się z diety lub słodycze.

Ale jednym z moim kuzynem, który był również bardzo cienkie, użyć innych metod do odzyskania: ona dojone krowy, kiedy zaczynają każdym razem napić się świeżego mleka produkowanego na koniec dojenia. Tak więc dzień kuzyn wypiłem 3 szklanki wody leczniczej, a wkrótce jego cienkość i nie śladu.

Nawet niektórzy z moich doświadczeń. Kiedy moja córka miała 3 lata, jej cała głowa była pokryta dużymi swędzące plamy. Dziewczyna jest bardzo udręczony, ale nie na receptę przez lekarza, nie przyniósł jej ulgę. I wtedy postanowiłem umyć głowę mojej córki, i kąpać ją w sukcesji bulionu, ale, niestety, to nie pomogło uporać się z trądzikiem. Zastanawiał się przez chwilę, po czym zanotował silny roztwór manganu, zaczął zanurzyć watę w nim i masować jej głowę dziewczynki. Zrobiłem więc tylko kilka razy, i pryszcze zniknęły. Tym bardziej, że nigdy nie pojawił.

Zachować wszystkie Pana!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru