MANAGED wyprysk pokonania: im więcej nie dręczyć CÓRKA

Witam, „Babcia!”

Czytam gazetę w 2002 roku, a tu piszę to po raz pierwszy.


Kiedy moja najmłodsza córka miała 15 lat (jest ona obecnie 37), w jej krocze, a za kolana tworzyły wyprysk płacz. Z tego powodu, każdy dzień, pończochy nylonowe, który udał się do dziewczyny, musiał być oddzielony od ciała z krwi. Szukamy rady szpitala powiatowego. Lekarz zbadał moją córkę i zaprojektowali go do szpitala. Traktowaliśmy ją tam przez 3 tygodnie, ale dziecko nie jest czymś, co nie uległa poprawie, ale nawet pogorszeniu. Potem zwrócił się do szpitala regionalnego. Córka leżała tam przez ponad miesiąc, ale to nigdy się nie goją. Po problemu powiedziano jedną kobietę. Po wysłuchaniu uważnie, powiedziała, że ​​w jednym czasie problem ten był również jednym z jej znajomy, ale został wyleczony, i nigdy nie przeszkadzało wypryski. Po że kobieta podzieliła się przepis na zbawienie.




Zatem konieczne jest, aby zmieszać się 100 g gęstego lakieru najwyższy stopień czystości, 70 g stałego farmacji siarki, 100 ml i dobrej jakości wódki rub wszystkim do uzyskania jednolitej masy. Pozostawić na jeden dzień, a następnie tę mieszaninę dokładnie nasmarować obszarów problemowych. Jeśli piec, top namaścić solanki kapusty. Tylko raz było mało, jej córka na zawsze zapomniał o wyprysku.


Daj Boże, że jej doświadczenie dla kogoś innego pomógł przezwyciężyć wypryski.


Z poważaniem - Region Matveev, Lwów.


Calamus ZBIORNIKI korzeniowe czysty, leczy nerwowych, mowa
POWROTY


Witam, „Babcia!”


Chcę podzielić się przepis na skuteczne usuwanie stanu po udarze.


Tak więc, do dotkniętego mowy powrotnej pacjenta, czyste naczynia mózgu i leczenia nerwy doradza miesza się z 100 g sproszkowanego korzenia tataraku i miód mogą stosuje się mieszaninę na kawałku płótno, stosuje się go do pacjenta na języku i niech żuje się, w postaci gumy, przełykając ślinę. Wykonaj procedurę tak często, jak to możliwe.


Z poważaniem - Mariya Pawłowna Rybalka, Dniepropietrowsk

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru