Leczenie pęcherzyca

Drogi „Babcia”! Jak stałym współpracownikiem gazety, tym razem chcę, aby pomóc tym, który pisze pod hasłem „Pomóż mi” Babciu! „” Reader Volkova z Mołdawii prosi o poradę pęcherzyca, która dotknęła jej 45-letniego choroby muzh.Eta - wynik zakażeń gronkowcowych i paciorkowce, więc należy używać antybiotyków. 1 podaje się raz dziennie, 3 razy na tydzień domięśniowo „Bitsillin-3”. Oczywiście - 7 fiolek. Może 1 dziennie wstrzyknięcia domięśniowego „Retorpena”. Zastrzyki zrobić na pierwszym i drugim dniu, a następnie na ósmą a dwunastą. Oczywiście - 4 butelki. Ponadto 3 razy dziennie trzeba wziąć 1 łyżeczka "ENTEROSGEL". Oczywiście - 3 tygodnie. Również 3 razy dziennie przez 3 tygodnie, 1 tabletkę „Kars”. Bardziej jest podawany pacjentowi, raz dziennie dożylnie 10 kostki „chlorek wapnia”. Oczywiście - 10 fiolek. W ciągu 10 dni od wykonane jako podskórne „Peloidodistila” - 1 ampułkę na raz.Bystree pomaga uporać się z pęcherzyca i przyjmujących kąpieli. Pierwszy dzień do warzenia 10 litrów wrzącej wody ziołowy nagietek, dziurawiec i serii, podjęte w równych częściach, dodać 1 łyżkę siarczan miedzi i wlać do wanny. Moczyć w niej przez 20 minut. Ciało nie wycierać. Na drugi dzień w silnym rzędu bulionu Rozpuścić 4 łyżki siarczan miedzi, wlać do kadzi, a także znajdują się 20 minut. Przed każdym ciała kąpieli smoły mycie mydłem. Po jej wyschnięciu, należy używać mieszaniny nalewki Sophora, propolis i lila „Dimexidum” i „Hlorfillipta” wzięte jednakowo.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru