Do zabiegu nie chcę uciekać, więc staram się go unikać

Witam, „Babcia!”

Po drugim porodzie miałam hemoroidy. Usunąć je chirurgicznie nie chce, więc starają się uniknąć operacji przy użyciu metody tradycyjnej medycyny. I zrobiłem to.

Najpierw napełnia się szkłem wrzącej wody 1 łyżka korzeń jeżyna, doprowadzono do wrzenia i gotować przez 20 minut w niskiej temperaturze. Po 30 minut, przecedzić i pić. Wypiłem 5 filiżanek bulionu dziennie. Dodatkowo, przegotowanej wody 1 łyżka ak jagody, twierdząc 3:00 i wykonane z wlewem nocy na hemoroidy balsamu. I na przemian ich wodotryski z kory wierzby wywaru. Pomógł mi uporać się z hemoroidów i kąpiel parowa. Wylano na ceramiczne doniczce 2 litrach mleka, obniżona 4 cebuli, zamknięty szczelnie i uciskanych 4 godziny gotowana w piecu. Następnie, doniczkę r drewnianą pokrywkę z otworem w środku i siedzieć na górze, odsłaniając dno. Procedurę przeprowadza się co 3 godziny. W ciągu pierwszych 6 godzin przed podjęciem środków przeczyszczających, i po każdym odbytu procedury posmarowaną wazeliną. Hemoroidy minęło mnie.

Można usunąć proso hemoroidy. Spłukać dokładnie wypełnić ziarna w trzech litrowym słoiku 1/3 objętości, wlać brzegi wody źródlanej i pozostawić na 4 dni w temperaturze pokojowej, w ciemnym miejscu. Odcedzić i pić 0,5 szklanki 3-4 razy dziennie przez 3-4 tygodni. Zrób przerwę na 5-10 dni i powtórzyć odbiór infuzji. I tak z przerwami, aby spędzić kilka kursów leczenia, a nie przy użyciu 16 kg prosa.

Życzę zdrowia wszystkich ludzi i Boże błogosławieństwo.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru