Tych, którzy potrzebują, śpieszę powiedzieć, jak roztocza BODY jasne jak wygnać

Witam, „Babcia!”

Chcę sugerować, że znam środek eliminując wypryski i nużycy.



Korpus egzemę usunięta, jeśli mieszać równe części objętościowe proszku wciera smaru siarki farmacji i farmacji, dodać do mieszanki w 2 razy mniej niż kwas salicylowy, ponownie starannie wymieszać i przetwarzać przygotowane maści obszarów problemowych. Jeśli nie ma pieczenie skóry, można dodać trochę więcej kwasu, ale jeśli silnym uczucie pieczenia, ilość kwasu w maści należy zmniejszyć o 2 razy. Bardzo dobry pocierać, aby zwolnić świeżego soku z trawy gęsi Potentilla a następnie smarować jej obolałych miejsc. I tak dalej, aż do całkowitego zaniku wyprysk.

Mój sąsiad pozbył choroby, pacjenci obkladyvaya co wieczór ręce smarem i bintuya nich. A ja spać całą noc. Opatrunek w porannym strzał i spalone pojawił się w rękach wodzie pęcherzyki istotę. I utwardza. Wskazane jest, aby smar był czysty, wolny od zanieczyszczeń. Weterynarz obeznany przypomina wyprysk wlewa się do zbiornika bardzo gorącej wodzie ściekać do niego kreolina 20-25 kropli i posiadają w tym rozwiązaniu chorej kończyny w celu ochłodzenia. Po zabiegu ciało nie wycierać, i niech sam do wyschnięcia, a następnie smarować czystą glicerynę. Traktowane tak do czasu wyzdrowienia.

Do usuwania roztoczy Demodex, konieczne jest równomierne mieszanie pod względem skoku, olej z oliwek i tłuszczu, a następnie przetwarzanie obszarów problemowych maści. Jest to możliwe do mycia części ciała dotkniętych demodikoz, smoły z ciepłą wodą z mydłem i wytrzeć kawałek bawełny nasączone w mieszaninie alkoholu 960 (1 kubka) soli (1 część łyżeczki) i świeżo wyciśniętego soku z cytryny 1. Zabieg przeprowadzany jest w godzinach porannych i wieczornych. Oznacza to, że doświadczyli skuteczności i gwarancji. Bardzo dobry, wykonane w równych proporcjach, po przemyciu wodą i smoły mydła wycierania problematyczne części ciała 960 za pomocą mieszaniny alkoholu i eteru.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru