Jak usunąć demodikoz? W odpowiedzi na to pytanie

Witam, „Babcia!”


Jestem 65 lat, jestem byłym nauczycielem, obecnie na emeryturze. Chcę zaoferować i ich wiedza.


Często można znaleźć żądania, aby pomóc w leczeniu nużycy. Proponuję użyć do zabicia tsitvarnaya piołun roztocza Nużeniec, czy Bóg drzewo. Napełnić emaliowanych 1 litra wrzącej wody 2 łyżek pokruszone liście z kwiatostany piołunu, doprowadzić do wrzenia i gotować przez 3 minuty na małym ogniu. Owinąć garnek i pozostawić do ostygnięcia bulion. Następnie szczep i pierwszy dzień picia 50 ml każda godzinę, również w nocy, drugi - co 2 godziny i inne - co 3 godziny, po czwarte - co 3 dni, począwszy od godziny 11:00, piąty i szósty dzień - co 3 godziny począwszy od godziny 13.00 do 15.00, odpowiednio.




Drugi, czwarty i szósty dzień przygotować 2 litrów bulionu, a 1 litr być stosowane do wlewów, które określają wieczorem przed snem. Dla procedura powinna wypełnić wlewu douches kubek, powiesić go na wysokości 1-1,2 m na ścianie lub drzwiach, na stanowisku kolano-łokieć smarować wąż z wazeliną i umieścić go w odbyt. Podczas procedury umieścić kolana i oddech brzucha. Kiedy cały bulion wchodzi jelita, szybko położyć się na plecach, unieś nogi i biodra, przyjmując pozy „Brzoza”, liczyć do stu, a następnie położyć na prawym boku i leżeć, aby nakłonić do toalety.


Jest przydatna do kąpieli z wywaru z piołunu. Gotowania brzeczki do lewatywy i kąpieli, można go dodać gałązka glistnika.


Zatem cała seria leczenia trwa 6 dni. Jeśli to konieczne, można powtórzyć po sześciu miesiącach.


Piołunu oczyszczanie pomaga uporać się z demodikoz i robaków wyeliminować zakażenia chlamydią, toksoplazmozę, malarii i leczy błonę śluzową przewodu pokarmowego.


Jest czas i ponownie przetestowane oznacza bardzo skutecznie. Używaj ich, i uzdrowił ich.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru