Demodikoz zniknął, zostawiając mnie: Żądło pszczoły gonił go



Witam, „Babcia” Chcę podzielić się przepis na leczeniu nużycy. I wyleczyć je i szczerze życzę gojenie leczenie vsem.Dlya potrzebują pszczoły. Muszą złapać siebie. Wziąłem słoik pół litra, zamiast pokrywając je z siatki nylonowej, która pokrywa każdy ma na oknach i stałym zespołem. W tym słoiku była łąka. Kiedy widać siedzi na kwiat pszczoła, delikatnie wziął ją za skrzydeł płaskich pincety i opuszczane, podnoszenia oczek, w słoiku. W czasie, więc złapałem 10 pszczół. Po tym odkażania je z dymem papierosowym dla pszczół „pijany”, następnie pęsetą, uważając, aby nie zniszczyć owady, łapiąc pszczoła na skrzydłach i lekko podnosząc siatkę na inne pszczoły nie latały i pociągnął ją do chorego miejsca taca demodikoz. Po kłucie solą usunięto i odrzucono. I tak okazuje robi każdą pszczołę, zachowując dystans między uzhalivaniyami 2-2,5 cm. Na policzkach powinien zacząć od oczu i pogoni kleszcza w dół, a na czole zaczynają uzhalivany powinny być nad brwiami i pod włosami, nie uciekaj zaznaczyć na głowie , Przetwarzanie jednej części ciała dotknięte demodikoz, zawinąć w tym czasie pozostałym. I tak stopniowo przejść do innych obszarów litsa.Vy zapytać: „Ile można zrobić w uzhalivany czasu” To zależy od pcheloukusov tolerancji oraz ich zdolność do zniesienia. Na przykład, zrobiłem 10 sztuk na raz. Po jednym lub dwóch powtórzono. 7 minut po zabiegu leczony obszar rozmazany kremu po goleniu „Arko”. Przed zabiegiem nie należy umyć, a podczas zabiegu nie stosować żadnych kosmetyków. Nadal dotknięte Demodex oczy potrzebne do 2 miesięcy smarować Cream „Demalan” lub 1 miesiąc, rano i wieczorem Fluid „Amitrazin plus”, które można kupić w aptece weterynaryjnej. Ręcznik że stosowanie powinno być zawsze svezhim.Vot Taka technologia leczenie nużycy. Powodzenia wszystkim w przezwyciężaniu tę straszną chorobę!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru