Chcę mówić o tym, co martwi wielu czytelników - O Nużeniec roztocza

Chore 20 lat, nie wierzą już w moim odzysku. Wszystko było w leczeniu: nawet dichlorfosu nasmarowane. Pewnego dnia mój kuzyn (jej lekarz) pokazał mi ten artykuł o Nużeniec. Czytam wszystko i jakoś przestał Wybór na maść „Yam”. Łatwiejsze do wyleczenia. I wiem, że nie można umyć twarz, szczotka tylko alkohol salicylowy (rozwód przegotowanej wody, aby nie dużo wyschnięciu udział w oczy, wziął trochę wody).



Nadal cieszył ostrze kiedy zaczyna swędzieć, wziąłem nóż i jak oczyścić go. Nigdy nie słyszał o kleszcza pojawia się gdzieś na ciele. Najważniejszą rzeczą jest, aby często zmieniać i sprawa żelaza poduszka, ręcznik. W leczeniu tej maści będzie zaczerwienienie i łuszczenie, nie bój się. Wystarczy uwierzyć! Chcę poinformować sposób na sto procent wyleczenia demodectic świerzbu. Mój kuzyn był na roztocza Nużeniec obliczu 25 lat! Ale wyzdrowiała. Tak więc konieczne jest, aby balsam 5 lub 10% roztwór „rezorcynolu”. Roztwór zawiera również małe ilości siarki i niektóre antybiotyki (receptury, który nie przewiduje żadnego dermatologa).

Gadżety robić tak często, jak to możliwe, na przykład, w ciągu godziny, siedząc przed telewizorem. 2-3 dni będzie obfity łuszczenie skóry. Pomimo tego, że jest konieczne, aby kontynuować nieustannie uciec kilka warstw skóry. Zabieg trwa około miesiąc - dwa, a w tym czasie lepiej nie wychodzić z domu, ponieważ osoba nie patrzy w najlepszy sposób. Ale co najważniejsze - nie mieszczą się w promieniach słońca. Uwagi balsamy muszą mieć do czynienia z zimnego roztworu (!), W przeciwnym razie będzie prowokować jeszcze większą wytrącaniu. Jeśli roztwór mętnieje, nie straszne - właściwości lecznicze nie traci. Co najważniejsze - wytrwałości. Jeśli nie jest głębokie złuszczanie, wysypka powróci.

Nie stosować peelingi i kremy złuszczające. Spróbuj tak mało, jak to możliwe, aby umyć podczas obierania. Roztocza przepada mycie wodą z mydłem. W związku z tym, po utwardzeniu z mydłem będzie już prania. Życzę pełnego odzyskania.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru