Roztocza Demodex



Witam, „Babcia!” Przede wszystkim chcę podziękować Lubow Ivanovnu Vaymle Dniepropietrowska do jej rady na pozbycie się roztoczy, wydrukowany w gazecie „Babcia” numer 75 z dnia 04.09.2002, tym fakt, że farmaceuci Ale nie wiem dawka związku (maści trihopolovaya + alkohol + smoła) maści medycznych, więc miała spróbować innych leków. O tym, jak radzą sobie z tym problemem, a pismo.Shlo mój czas, a to jest bardzo zła, ponieważ w leczeniu świerzbu demodectic trzeba zwinności, ponieważ kleszcz w tym czasie rozchodzi, które nie mogą być tolerowane. Gdzie? W bardzo czerwone krosty, które pojawiają się na ciele. Pierwszy kobiet wspina się pod skórą i zamknięcie (to zamyka drzwi), co utrudnia dalsze leczenie. Maści, leków przez skórę nie dostanie kleszcza, nawet roztocza skóry nie zabite przez te maści, roztwory, napary, nalewki. Dlatego potrzeba czasu, aby szukać i testy, a w tym czasie wzrost trądzik. Oznacza to, samica ustanowione jajka, a następnie pojawił się larwy, które pod skórą potrzebują więcej przestrzeni. Mam największą zmianę (jeden) do uzyskania wielkości od 5 centów, a reszta - trochę mniej, ale o różnych rozmiarach. W tych ośrodkach skóra jest już martwy, bo właściciel - tick z ich potomstwa, gdzie gniazdo. Tu również nie było moje pytanie, w jaki sposób można się kleszcza ze szczeliny pod skórę? Po tym wszystkim, tylko jedno gniazdo kilkudziesięciu! Trudność nadal polega na tym, że mało roztoczy, a to może być postrzegane jedynie pod mikroskopem. Potrafi wyłażą i dostać się w innym miejscu na ciele, a pojawiają się nowe plamy. Jednak kleszcz może być zgnieciony przez ręce, kiedy czujesz, że „idzie” na leki telu.Podbiral I od stycznia do sierpnia 2004 r. W tym czasie, zmiany chorobowe miał dużo w całym organizmie. I poddano obróbce siarką „Amitrozinom” chelidonia (sok + wódki) „benzylowego”, nafta, moczu piołunu, piżmy różne kombinacje ziół, białka i jodu i wódki „Yoddetserinom” Dustov mydło, wilczomlecz, etc. To znaczy, ja nie siedzieć bezczynnie, ale wynik był stosowany takiego traktowania nulevoy.V Sierpień 2004: czerwone plamy, czyli zmiany, posypane proszku niebieski witriol, przypinania go do ciała. W niektórych trądzik ustalił Bluestone, wiążąc go. Ciasno krawat nie może, ponieważ może zranić. Jeśli jest ból, to jest konieczne, w celu usunięcia siarczanu miedzi i przemyć Lesion przegotowanej wody. Zrobiłem to w nocy noch.Utrom przyłożonego do aloesu pryszcz, Bluestone góry, pokryte folią klawiaturze, a następnie do ogrzania wełniany szalik. Po pewnym czasie szczypce zaczął otwierać drzwi i mieli dostęp. Opatrunki wykonane w 4-5 godzin, bandaże wzmocnić dobrze, że kilka dni derzhalis.Cherez aloes wyciągnął kleszcza na zewnątrz. Było wiele z martwych, ale żyje i który ucieka z gniazda. Czasami, aby uciec z tego roztocza wsiadł do nosa, uszu, jamy ustnej. Zacisnął dłonie i ciało wysmarowane piołunu bulionu devyasilom (3 łyżki stołowe trawy na 1,5 litra wody), a następnie wlew piołunu. Płukanie ciała, ponieważ narybku gniazda były nadal bardzo dużo. Następnie traktuje rany. Naoliwione „Yoddetserinom” i ponownie zastosował folię wymazu z aloesu i zaizolować wełniany szalik, należy do zabezpieczania opatrunków na rany. Rany nie mogą być otwarte, zwłaszcza w nocy, bo kleszcz ponownie dostaje się do nich. Rany i otaczającej skóry, trądzik, ale przed i stale smarowane „Yoddetserinom” .Itak do zwalczania roztoczy i usunięciu gniazd, trądzik ciała, osoba Potrzebowałem: siarczan miedzi, aloes, „Yoddetserin” (apteka), i nalewki wywar z piołunu, jabłka i jogurt, folii i wełniane. Piłem wódkę napar z piołunu: umieścić w słoiku przycinają trawę, pije wódkę, nalegać 10 dni w ciemnym miejscu i wziąć 20-30 spada do 4 łyżki przegotowanej wody przed posiłkami. Powinno być 3 razy dziennie, ale się nie udało. Picia wywar z piołunu. Rano zjadłem jabłko i wypił szklankę kefiru. A więc pozbył się roztocza.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru