KIEDY Infect kleszcze od psów, obowiązek, on ciężko walczył z nim,

Witam, „Babcia!”

Chcę podzielić się moim doświadczeniem uzdrawiania.

Raz złapałem roztocza. Choroba objawia się zaczerwienieniem ciała, waga, nieznośne swędzenie i wypadanie włosów. Jest stosowany w leczeniu różnych maści, toksyny, wyciągi, nalewki i innych narzędzi, które zaproponował mi ludzi, ale bezskutecznie. Potem zdecydowałem się konsultować w tej sprawie z lekarzy, którzy specjalizują się w usuwaniu takich chorób i naukowców

Kijów Instytut Zoologii. Po dokładnym zbadaniu i oddanie analiz różnych specjalistów została ostatecznie zdiagnozowana - roztocza świerzbu (swędzenie, który jest transmitowany z psami). Wcześniej ludzie nie jest pasożytem, ​​a zatem wszelkie takie trudności w ustaleniu choroby. Ale nieleczona może prowadzić do różnych nerwice, ślepoty i głuchoty! Dzięki Bogu w zooinstitute i szpital wojskowy w Kijowie znaleźć odpowiednie leczenie i pozbyłem kleszcza.



Mam nadzieję, że przepisy, które pomogły mi i pomóc innym ludziom z tym samym problemem.

Tak więc, aby zdobyć świerzbowca świerzb, konieczne jest 2 razy, w odstępach co 15-20 minut, dokładne smarowanie obszarów problemowych 60% roztworem tiosiarczanu sodu (preparat farmaceutyczny), a następnie - 6% w farmacji kwasem solnym.

Procedura odbywa się codziennie. Ponadto, konieczne jest, aby wlać 200 ml alkoholu medycznego 25 g rozdrobnionego tytoniu szczelnie zamykać naczyń i inkubowano 2 dni, wstrząsając dziennie, na dolnej półce w lodówce. Następnie przesączyć przez kilka warstw gazy, w obronie, nalewki odprowadzonej z osadu, rozpuszcza się w 100 ml przygotowanej sposobem 2 g kwasu salicylowego i 2 razy dziennie do smarowania otrzymanego roztworu roztoczy dotknięte obszary ciała. Kolejną potrzebę zakupu vetapteke lek „butoksy”, a następnie 1 cm3 (jedna strzykawka kostki!) Preparat rozcieńczono noc w 1 litrze wrzącej wody, ochłodzono do 30-400S i wycieranie całego ciała z tego roztworu. 1 cm3, może być „butoksy” rozcieńczone w 4 łyżki dowolny olej roślinny, i pocierać ciało mieszaniny. Pamiętaj, aby regularnie parzona jak herbata i pić napary z melisy, Przetacznik leśny, mięta, piwonii, waleriana i czarnego bzu.

Stosując wszystkie powyższe środki, po 1-2 miesiącach, można pozbyć się kleszcza, a czasem potrwa 2 lata lub więcej, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Podczas leczenia Podmywać siarczanem miedzi, octu i sody kaustycznej (do 1 litra wody jest kierowany 1 łyżeczka witriolu i wiele i ocet). Czasami pływać w buliony glistnika, oman, szczaw, kora kruszyny i piołunu. Po kąpieli, pocierać się „butoksy”. Odzież i bieliznę codziennie wrzenia w roztworze węglanu sodu (1 łyżka sody w 5 litrach wody). Kilka razy dziennie do mycia podłóg w roztworze chloru budynku (1 łyżka chloru w 5 litrach gorącej wody).

Wszystkie przedmioty osobiste, materace, podłogi odkażane i zapakowane w plastikowe torby.

Preparaty do dezynfekcji użyć przeciwko pchłom i kleszczom. Można je zakupić w vetapteke. Po kontakcie ze zużycia jedzenie rękawic gumowych.

Są to zalecenia. Wykonując je, to na pewno wygra świerzbu skórnego.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru