Wygrałem demodikoz

Pięć lat temu zachorował demodikoz. Filc straszne, wydawało się, że roztocza żyją w każdej komórce mojego ciała i ja właśnie zjedzone. Przez cały wiosną i latem jest to traktowane z lekami, ale pozytywny wynik nie był. Ciało swędziały i piekło ognia, a jego twarz była pokryta bolesnymi czerwonymi guzkami. Z rozpaczy rozmazany jego nafty lotniczej. I nagle zatrzymał swędzenie, plamy stać się lżejsze, a do wieczora skóra twarzy jest oczyszczona. Rozmazany naftą przez dwa tygodnie i jedli dużo czosnku, pić octu jabłkowego i rozmazany ciało wywaru z piołunu. Potem, przeglądając plik z „babcią”, znajdujące się w jej receptury z giardiazy. Powinno być 1 łyżka posiekanych liści brzozy, podarte 07 lipca napar filiżankę wrzącej wody na 20 minut, przecedzić i pić 1 łyżkę 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami. Myślałem, że, być może, z roztocza Nużeniec można pozbyć? Narwhal liść brzozy, parzona i zaczął brać ten napar, nadal jeść czosnek i pić ocet jabłkowy cydr. Roztocze szybko zaczęły pojawiać się przez pory. Tak że wygrał demodikoz.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru