Tu i walczyć z Wen

Witam, „Babcia” 15 lat temu miałem guz tłuszczowy wielkości fasoli. Nie przeszkadza mi to przez długi czas, a następnie zaczął boleć. Szpital został powiadomiony, aby wyciąć, ale ja po prostu nie odważył. Wen i nadal chorują i rosną, aż stał wielkości gołębiego jaja. Potem zgodził się na operację. Zrobiliśmy to prawo w poliklinike.Nekotoroe razem wszystko było ok, ale znowu poczułem ból. W pierwszym przypadku Wen do koperty, a następnie pojawił się ponownie zwiększyła się do 10 cm średnicy, a z tyłu i ramiona zaczął tworzyć nowe talk. Wszyscy byli pod skórą, wielkości fasoli i wszystkich chorych. Nawet leżąc na plecach stał bolno.Poshla do lekarza do apteki Zubitsky. Powiedział, że nie należy się martwić, talk, mówią, nigdy nie należy do guzów nowotworowych i napisał mi nalewki z cykuty, jak również leków, „diament” i „Lipoman”. Wszystko widzieli 5 kropli 3 razy dziennie przed posiłkami. Najnowsze tłuszczak miękkie, talk zatrzymał ból na plecach, największego tłuszczakiem zbyt zmiękczona i zatrzymał się ból, osłabienie razmere.Pila nalewki od prawie miesiąca i cykuty a nawet więcej. Potem wziął przerwę i zaczął pić celandine, bo on też rozpuszcza nowotworów. Cała roślina korzenie przemyto, osuszono, mielone i wycisnąć sok mieszanki. Okazało jego 1.5l. Obecne 10 dni, aż osad opadnie, wyżymano i wylewa do 0,5 litra soku wódki. Następnie podkreślił kolejne 10 dni. Take 1 łyżeczka 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami. I pić przez 15 dni. Brak efektów ubocznych. Wen zaczynają znikać. Piję brandy miesięcy, a następnie zrobić przerwę na 10 dni i powtórzyć przebieg „diament” i „Lipomana”. Tu i walczę z Wen. Radzę wykorzystać wszystkie moje doświadczenia z tymi samymi problemami.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru