Wytrwałość, cierpliwość, trawa i wyeliminować wszelkie stany zapalne

Witam, „Babcia” Każdy, kto natknął z zapaleniem nerek, nie przeszkadza, że ​​jest to bardzo nieprzyjemny stan, a nie tak łatwo do niego spravitsya.Vospalilas jakoś prawą nerkę, tak bardzo, że przez ból nie mogłem nawet zginać , Porzuca korzystanie z pomidorów, jabłek, buliony, grochu i fasoli, zupy i kakao. Zjadłem tylko zupę i gryka stan kashi.Moe pogarsza się każdego dnia, a potem postanowił walczyć o własne zdrowie. Narwhal zielonych liści piołunu, pobierane z prawej strony ciała, bandażach i nie usunąć kompres kilka dni, dzień lub noc, tylko od czasu do czasu zmieniając liści. Czułem się lepiej. Wewnątrz znajdują się napar z liści brzozy z brzozy smoły (dostępny w aptekach). Nalał szczypta zgniecione liście 200 ml wrzącej wody, pozostawić do ostygnięcia, filtr, dodać 3-4 krople w infuzji dziegieć i pić wszystko przez 3-4 razy w ciągu dnia. Jeść to znaczy około 8 dni, codziennie gotować świeże nastoy.Polyn gorzki nadal zastosowanie. Ból zniknął, a ja zrozumiałem, że będę żyć! Zaczął parzyć jak herbata, krwawnik kwiaty, trawa, tymianku, mięty pieprzowej, ziela dziurawca, a ciąg picia tych herbat, na przemian odbiór. I wygrał bolezn.Kstati, osoby żyjące w lasach iglastych i picia herbaty z igieł sosnowych, nigdy nie będzie zapalenie nerek i kamieni w tych narządach. To przyjaciel powiedział mi urologa. Teraz ciągle pić napary z gałązek iglastych naziemnych i pąków mi nie przeszkadza.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru