Wytrwania i cierpliwości opanowane róża

Witam, „Babcia!”

Chcę podzielić metody leczenia róży.

Swego czasu cierpiałem z róży i moja mama. Nie pomogło jej ani ihtiolovaya ani maści smołą lub maść Vishnevsky. A następnie zdecydowała się być leczona metodami tradycyjnymi. matka lato obkladyvayut uszkodzonej nodze liście babki i poszedłem z tym kompres cały dzień, zmieniając liści na świeżym wieczorem. Ponadto, była umieszczenie czerwonego sukna wcierać czerwonej gliny proszku jest stosowany do róży i stałej bandażem. Mama regularnie na przemian kompresuje i stopniowo wzrastał.

można nadążyć z twarzą obkladyvat nie tylko całych liści babki lancetowatej, ale także szlifować je aż do wytworzenia zawiesiny i kompresuje do obszaru dotkniętego. Zmienić je 5-6 razy dziennie.



Używać różycy i oczyszczonej nafty. Konieczne jest, aby zwilżyć bandaż, pocierać je bolesne miejsce, a następnie stosuje się go na 10-15 minut do twarzy. Następnie ponownie wycierania powstawanie bandażu nasączonego nafta. Procedura odbywa się kilka razy dziennie przez 2-3 dni.

Stosowany w leczeniu i naturalnym czerwonym jedwabiem tak duża jak kubek uderzył ziemię. Tkanina trzeba ciąć na małe kawałki, wymieszać z miodem i dzieli się mieszaninę na trzy równe części. Rano przed wschodem słońca stosowane do twarzy i zabezpieczyć bandaż 1 część mieszaniny, następnego dnia rano - drugi i trzeci dzień - trzecią. A więc do odzyskania.

Miesza się w równych częściach mąki żytniej objętości, miód i postrzępionej liści sproszkowane bzu, a następnie powstała pasta stosuje się w kompres na dotkniętych miejsce róży. I tak 2-3 razy dziennie.

Pozbądź róży i głęboko smażone pestki brzoskwini jąderka. Są miele się do postaci proszku, miesza się z przegotowanej i schłodzonej wody w stan zawiesiny, a następnie traktuje się obszarów problemowych. A więc do odzyskania. Za pomocą tego narzędzia nie tylko na twarzy, ale również dla skazą i zołzy.

Nakłada się na twarz, kompres i świeże liście rzepakowy odparte kołek walcujący smarowanych śmietana.

Róża twarzy traktowane grubości warstwy sproszkowanego kredy i skrobia ryżowa, miesza się równomiernie w objętości, następnie maska ​​osłona twarzy z grubą niebieski papier. Nie spłukiwać. Procedura jest powtarzana codziennie aż do wyleczenia.

Bądź wytrwałość, cierpliwość i za pomocą tych środków, będzie pozbyć twarze.


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru