Wszystko co chcę ci powiedzieć jak usunąć tłuszczak



Witam, „Babcia!” Na koniec, aby wykroić wolną chwilę, aby podzielić się swoją opytom.Odno cierpią tłuszczaki (Wen) na nadwoziu. W szpitalu, zostały one usunięte chirurgicznie, ale po roku lub dwóch, nie pamiętam, nowa róża. Było osiem z nich. Za radą lekarza kupił nalewki apteka „Lipoman” i „Diament” i kiedy brać 5 kropli 3 razy dziennie na 15 minut przed jedzeniem. Wziąłem oba leki jednocześnie. Wystarczy mi napary na miesiąc i pół. Wykonane po przerwie przez 10 dni i potwierdził odbiór. zatrzymana tłuszczaki dopasowania i istotnie zmniejszyła (nie widoczne wizualnie, można tylko sondy). Teraz przyjmuję tylko „Diamant”. Piję swój kurs dwa razy w roku. To ustawienie jest nie tylko utrzymuje talk od wzrostu, ale także wspomaga utratę wagi. Tak, że można go swobodnie przyjąć cierpienie ozhireniem.Mozhno leczeniu tłuszczaków i korzystać z tego przepisu. Wlać do szkliwa misa 1 szklanka świeżego soku z marchwi, buraczków, czarnej rzodkwi i czosnkiem, kieliszek wina „Cahors”, dobrze wymieszać drewnianą łyżką, a następnie w dwulitrowym szklanym słoju, szczelnie zamknąć jej pokrywę szyi, należy go przechowywać w lodówce. Take 1 łyżka mieszanina 3 razy dziennie po posiłku. Pozwala to nie tylko pozbyć się tłuszczaki, ale również odbiór tej mieszaniny poprawia kondycję raka skóry (czerniak), wole, tachykardia i usuwa stawową bol.Prinimayut na wen 3 razy dziennie i 0,5 łyżeczki bodyagi mieszaniny oraz proszki spalone kości, wykonane w równych częściach. Ponadto, rano i wieczorem, z następnie mikstury ziół, aby wykształcenie dwugodzinny kompressy.Esche tłuszczaka 2-3 razy dziennie stosowany kleiku wykonane tartych marchwi i mąki ziaren, pobranych w równych częściach wagowych, dodając nieco mieszaniny kminek. Możesz posiekać świeżych liści rozmarynu, wymieszać z taką samą ilością tartych surowych marchewek i zrobić okłady z tej mieszaniny.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru