Policystycznych Nalewki TISA lęków: CAN, panie, aby zobaczyć

Witam, „Babcia!”

Jego receptura Chcę pomóc kobietom cierpiącym na zespół policystycznych jajników - choroba, w której równowaga hormonalna organizmu jest zakłócony, a coraz więcej męskich hormonów płciowych. To zaburza dojrzewanie komórek jajowych, co prowadzi do opóźnienia miesiączki i niepłodność.

Jeśli policystycznych jajników kapsułka pogrubienie, a nawet jeśli pod wpływem narkotyków komórki jajowe dojrzewają, nie mogą przebić kapsułkę i z jajnika. Wraz z wiekiem naruszenie gorzej. Kobieta odwraca się do ginekologa, że ​​powołany kilka testów, z uwzględnieniem wszystkich rodzajów leków, terapii hormonalnej, działają, ale nie zawsze przynosi pozytywne sukces.

Ale, panie, nie rozpaczaj. I zaleca, aby spróbować poradzić sobie z zespołem policystycznych wykorzystaniem wiecznie zielone drzewo iglaste - cis. Sam drzewo, wszystkie jej części są bardzo trujące, więc wytwarzanie leku za pomocą tylko jagody, lecz pestki jak kość trujące.

Powinna ona wynosić 50 g dojrzałe owoce cis, który uprzednio usuniętej z kości, wlać 200 ml alkoholu lub silnego wódki, twierdzą, 2 tygodnie, a następnie przy 1 łyżeczka Nalewka z 1 razy dziennie na pół godziny przed obiadem przez 2-3 miesięcy. Pozwoli to na dostosowanie równowagi hormonalnej organizmu, poprawia wrażliwość komórek i pomaga torbiele resorpcji.

Nalewka z cisa jest bardzo skuteczny. Jego zastosowanie nie tylko pomaga uporać się z zespołem policystycznych, ale także 100% wyleczenie opryszczki.

Z serca wam wszystkim życzę dobrego zdrowia!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru