Nawet spalić ślady pozostawiane

Kiedyś, wiele lat temu użyłem gotować i koncentrat pomidorowy, podczas nalewania wrzącą masę butelki, przypadkowo wylał jej trochę na jego stopy. Na nogi, miałem proste rajstopy. Natychmiast zaczął je usunąć i zdjął ze spalonego skóry. Ale co zrobić? Wklej dlatego konieczne jest, aby zmyć. I odbywa się nogi pod strumieniem bieżącej wody i mydła oraz wszystkie zmyta. W lodówce Ja zachowałem „sintomitsinovoy” maść. Wziąłem ją i grubo posmarowane miejsce maść oparzenia, obficie posypać skrobi ziemniaczanej. On bandażach. Ból ustąpił, a skończyłem wlewając koncentrat pomidorowy w butelce. Noc noga Ja też, nie martw się. Udał się do dziś poprawki, dwa, trzy - to nie boli! Ale pomimo tego, że nie ma żadnych komplikacji, postanowiłem jeszcze skonsultować się z lekarzem. Słuchał uważnie, kiedy uratował nogę, a potem powiedział, że za pomocą „sintomitsinovoy” skrobia maści i zamknął dostęp tlenu do rany, dezynfekcji i mydło odgrywała rolę. Teraz lekarz zaleca się starannie usunąć wszystko to za pomocą tłuszczu gęsi lub rozgotowane natrysk oleju roślinnego i leczyć rany oparzenia (preparat farmaceutyczny). I nie tylko to. W rezultacie, nie mam nawet śladu oparzenia lewo.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru