Będę dzielić się z czytelnikami w leczeniu trądziku

Gdyby nie złapać moich czytelników z prośbą o pomoc, to bym nie pamiętał, że czterdzieści pięć lat temu cierpiała na tę chorobę nieprzyjemny dla młodej dziewczyny.

Najpierw trochę rekolekcje. W latach 1954-1956 w naszej wsi poszedł oddać arkusz papieru, który został opisany nowy przepis na tarcie czasu. Również na liście był adres i numer aptek w Moskwie. To także nazwa żeńskiego farmaceuty. Pisała o pocieranie, który po ponad trzydziestu lat, był nazywany „Me-novazin”. Alkohol jest tylko 76 stopni, Novocaine, mentol, Anestezin - są składnikami tarcie.



I metod użytkowania. Bóle głowy wycierać za uszami. Korzonków nerwowych przynosi ulgę, ale nie leczy, ponieważ organizm jest obecność soli. Ale leczy hemoroidy całkowicie (verbatim jej słowa: „Mąż mój przyjaciel cierpi na hemoroidy przez 15 lat, a po poddaniu trzy korzystać z tego rozwiązania jest w pełni utwardzony, smarowanie wpada hemoroidy”).

W 1957 roku, podczas nauki w college'u, napisałem do niej list do Moskwy, aby pomóc pozbyć się blizn potrądzikowych i musiałem im wielkości grochu i stan zapalny. Kobieta farmaceuta był już na emeryturze, udał się do Moskwy apteka odwiedzić swoich kolegów, i podała mój list (pisałem w sposób losowy, w celu rozwiązania jednego z aptekach). I napisał mi odpowiedź: „Nie mogę wysyłać lek, ale balsam nazywa Milk Vidal i składa się z alkoholu i siarki. Fiolce - 100 ml alkoholu w dolnej części osadu siarki powinna być 1cm przypadku stosowania mieszać .. Ten balsam i można gotować najbardziej ... "

I co o tym sądzisz? Trądzik tego pocierania ludowej, Od razu zamówił nas naprawdę skurczyła się wielkością i zniknął. I nie było swędzenie! I wycierania twarzy trzy razy dziennie. Jest to, jak tradycyjna medycyna ocaliła mnie od trądziku.

A teraz, po tak długim czasie, wszystkie dziewczyny, osoby cierpiące na trądzik Radzę również Afomin śmietanę. To - Bułgarski krem, który jest również silnie radzić sobie z trądzikiem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru