Igły do ​​szycia - NIE do szycia: grzyb na ich stosowanie, oferuję



Witam, „Babcia” Chcę zaoferować jakąś sprawdzoną czas i ponownie istseleniya.Chtoby znaczy pozbyć się grzyba-przestępcy, podzielone na kawałki 10 igieł do szycia (nie przez maszyny!), Umieścić je w butelce i wlać 20 ml octu. Gdzieś po 2,5 miesiącach, podczas gdy igły rozpuszczenia (od czasu do czasu konieczne jest wstrząsnąć pojemnik) oraz otrzymane jodu koloru cieczy dokładnie dopasować smar paznokcie 3 dni. Czwartego dnia, wziąć pół godziny gorącej kąpieli stóp, dodając wodę, szczyptę sody oczyszczonej. Po kąpieli małe nożyczki i pilnik do paznokci paznokcie traktować stają się czarne, a następnie posmarować je z igłami infuzyjne octu. Wkrótce przestępca znika i paznokcie staną się absolutnie zdorovymi.Odin mężczyzna przypadkowo odciął mu falanga dwoma palcami. Ręka była opuchnięta i bardzo bolesne. Ból był nie do zniesienia zwłaszcza w nocy. Z biegiem czasu, rany zaczęły gnić, a lekarz zasugerował amputacji. Mężczyzna nie zgadza się i zdecydował, czy będzie ona traktowana ze środków ludowej. Znalazłem babcię, a uzdrowiciel zwrócił się do niej o pomoc. Babulja przegotowanej wody, ochłodzić do temperatury pokojowej, uczyniono go nadmanganowy różowy roztwór przemyto rany, zabandażowaną dłoń człowieka bezpośrednio na bandaż wylano nalewki brzozy pąki. On już wyskoczył z bólu! Pobiegł po chacie, potrząsając dłonią, jakby małego dziecka, a kiedy ból ustąpił trochę i poszedłem do łóżka. Spałem na dzień i babcia niego senne co 1,5-2 godziny podlewane Nalewka zabandażowane palce. Tak traktować to w tygodniu. Po tym, mężczyzna udał się do chirurga. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczył, że rana zaczęła dokręcić. Bardziej babka przemyto z nadmanganianem potasu, a bandaż impregnowany nalewki pąków brzozy stosowane aż do całkowitego zagojenia. Ta nalewka pomaga przy oparzeniach. Jest o wiele lepiej jodu. Aby go przygotować, masz 3 łyżki brzozy pąki (zbiera się, kiedy są one lepkie) dodaje się 0,5 litra wódki i wlewów 10-15 dni w ciemnym miejscu. Nie protsezhivat.Etot zupę, aby pomóc poradzić sobie z jakimkolwiek bólem głowy. Gotować 2 godziny 1,5 litra wody, 20 grochu białego pieprzu (suszone owoce z rodziny pieprzu zawijania krzewów uprawianych w krajach tropikalnych, wykonane w stanie dojrzałym i uwalniany z górnej powłoce), a następnie usunięcia pieprz. Czyste świeże rzeka ryby (karp lepiej), do cięcia, umyć, pokroić na kawałki i smażyć przez 2-3 minut każdy na gorącej patelni bez oleju. Następnie umieścić je w gorącym bulionie, z której wyjął pieprzem, dodać trochę octu, dodać sól do smaku i gotować przez pół godziny pod pokrywa zamknięta. Po ochłodzeniu jedzenia. Głowa przestaje bolet.Nepriyatny dech jeśli 3 razy dziennie przez długi czas i dokładnie żuć 1 łyżka podkiełkowywany pszenicy. To samo można wzmocnić dziąsła i pozbyć się wszystkich zdrowotnej parodontoza.Day Boga!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru